Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lefognak vadászni?

Lefognak vadászni?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha kiderül, hogy tudok mágiát használni, akkor ezt észreveszik a hozzáértők és megpróbálnak bevenni egy mágikus közösségbe?

Vagy léteznek olyan emberek akik leakarnának vadászni, hogy ne derüljön ki a mágia?

Mennyire használjam nyíltan ezt a tudást?



2021. ápr. 13. 10:25
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Így a vadászok is látják, hogy oda tartok.

Inkább keresek mást.

2021. ápr. 13. 16:51
 22/45 anonim ***** válasza:

MÁR RÉG lebuktál.

Már csak idő kérdése, és elkapunk.

Vagy bejössz önként a Balassa utcába..

2021. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Egy internet kávézóban használom csak az internetet így lehetetlen lenyomozni. A ruháimat, parókáimat utcánként váltogatom. Ráadásul ha megöltök egy mágikus töltett van a testembe amely legalább az ország felét eltudja pusztítani. Tehát ink hagyjatok köszke <3
2021. ápr. 13. 17:12
 24/45 anonim ***** válasza:
64%

1#-es vagyok, kicsit félrement a vadászat, úgy látom 🙂

Kibővíteném amit írtam ez a világ, ennek a világnak a törvényei egyfajta közmegegyezésen alapulnak, amit ellenőriznek és betartatnak magasabb szinten lévő szellemi entitások akik ennek a világnak a fejlődésért felelősnek. Tilos nyilvánosan az emberek szabad akaratát megsértve csodákat végrehajtani....lehet ilyet tenni egy tanítványi közösségben hogy elmagyaráz a dolgokat hogy meg tanítsd azokat akik téged követnek, de nem szabad nagyközönség előtt a szabad akaratukat ezzel megsérteni. Ha ez megtörténik, és ez rendszeres, mindenképpen bajba kerülsz és ki leszel emelve.

Úgy ahogy mondjuk Jézus tette, -hogy csak a saját tanítványainak, a saját híveinek mutatta és magyarázta el a "csodákat", úgy szabad.

Amennyire tudom nem vadásznak mágusok mágusokra, legfeljebb a saját szervezetükből kiugrott tagokra tudnék ilyet elképzelni.

Sok csoport létezik, a pozítivak csak fényt sugároznak a világra, mindenkinek a legjobbat kívánva, kollektíven emelve a világ "fényét", mint pl az Ehnatoni hagyományok őrzői, a Rózsakeresztes rend.

De van sok önös célú negatív rend, akik hatalmat szerezni, és irányításra törni próbàlnak mindenki más felett.

Ezt mind szabad.

Gondolom le leszek pontozva, de ez ilyen...azért ez még zajlik 🙂

2021. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Végülis igazad van, köszi a választ! :D

Tehát ha rendesen használom az életbe a mágiát akkor a társadalom engem is elfog ítélni.

2021. ápr. 13. 17:31
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Alapdolgokat nem értesz.

Elindultál egy úton, ahonnan már nincs visszatérés.

Nem a mellébeszélésed, az IP-d, a külsőd és a fizikai tested a fontos.

Nekünk CSAK A LELKED kell.

Belial vagy egy más lény egy légióval nemsokára útnak indUL érted.

2021. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj de az erőmet Astaroth tol kaptam.

Valószínű háborúba indulunk.

2021. ápr. 13. 17:35
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Hívd Astarothot, és egyesülsz Beliallal.

Nemsokára közénk tartozol.

2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok a telekinézisre és tudok vele könnyebb tárgyakat emelni. És pirokinézis amivel már egy papír meg tudok gyújtani. És ott van mellé az Aerokinézis ezzel csak kisebb tárgyakat lökök. De szeretnék még többre képes lenni.
2021. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Te fiam (29) még nem állsz készen az útra. Gyakorolj csak tovább.
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!