Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak Sátánista imák?

Vannak Sátánista imák?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most, hogy nézem valóban viccesen néz ki, de amúgy nem vicceltem.

7-es vagyok

2021. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 __.d0r1na.__ válasza:
2021. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 __.d0r1na.__ válasza:

“Ó, Hatalmas Sátán Nagyúr, ki által minden felszabadul, egész lényemet leteszem kezedbe, és feltétel nélkül mindenható védelmed alá helyezem magam. Vigasztalj és szabadíts meg minden akadálytól és csapdától melyet azok helyeznek elém, akik ártani akarnak nekem, akár látom őket, akár nem. Tégy igazságot és állj bosszút azokon, akik elpusztításomra törekednek. Törd le hatalmukat, és pusztítsd el őket. Irányítsd vissza rájuk ártó szándékukat tízszeresen, és pusztítsd el azokat akik neheztelnek lényemre. Töltsd meg lelkem pokoli hatalommal, erősíts meg, hogy megmaradhassak szolgálatomban, képviseljem munkádat, és akaratod végrehajtója legyek. A Te nevedben kérem ezt, mindenható és kimondhatatlan Sátán Nagyúr, aki örökké él és mindörökké uralkodik.

Ave Satanas!”

2021. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!