Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták a pokolra akarnak...

A sátánisták a pokolra akarnak kerűlni vagy ők is a mennyekbe mint mi?

Figyelt kérdés

A konformista meglátás, az hogy az ember betartja Isten a jóságos igéit és a menyországba akar jutni.


A sátánistáknél az a mentalitás, hogy betartják Sátán a jóságos igéit és a pokolba jutnak szenvedni? Ezt nem értem. Ők utálják istent, akkor nem akarnak a mennyekbe jutni, de akkor a pokolba szenvedni akarnak?



2021. jan. 17. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Hű, hát ez egy nehéz kérdés! Lehet hogy a pokolban ők nem szenvednek, csak élvezik ahogy a többiek sírnak és segítenek az ördögöknek.
2021. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Menny és pokol csak mese.
2021. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

A sátánisták úgy gondolják, hogy:

A.) Isten gonosz.

B.) Isten nem létezik.


A sátánisták nem akarnak a mennyországba kerülni, mert nem hisznek benne. Ha hisznek is egy olyan világban, ami jobb lehet, akkor tesznek érte az elveik alapján, hogy elérjék.

És ha nem is tagadják a Bibliát, nem foglalkoznak vele, mert nem tartják hitelesnek.


Persze vannak olyanok is valószínűleg, akik a pusztításban látják az élvezetet. És olyanok is, akik mindent össze-vissza kevernek.

De a lényeg, hogy aki Sátánistának mondja magát, az nem úgy hisz a Sátánban, mint egy keresztény.


Meg egyébként ma is vannak olyan emberek, akik másokat is visznek magukkal a sírba, mindenféle ördögimádat nélkül.

2021. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Isten a jóságos igéit"

Sok olyan igéje van, ami vitatható vagy nem jóságos.

A pokolba meg nem akarnak kerülni, oda csak a keresztények küldik őket.

2021. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A sátánisták, ahogy írták, nem a biblia Sátánban hisznek. Szóval a kérdés értelmetlen. Két (vagy több) tök más vallás.
2021. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A pokol a megélés azon része, ami megatív energiából áll.

Nem akarnak ide kerülni, mindenki jól akarja magát érezni, egészséges akar lenni és öntudatos.

Mennyországra törekszünk. Mindenki útjának végén a mennyirszág van, de az utat is élvezzük.

Istent semmi és senki nem utálhatja. Ez csak illúzió.

Sátán nem olyan mint isten, nincs entitás része. Sátán csak a megnevezése a rossznak.

2021. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha egy hiteles forrásból vagy egy komolyabb Démon lexikont vagy enciklopédiát elolvasol akkor olvashatod azt, hogy:

Luciforg Rofocal-azaz Focalor vissza szeretne jutni a menyországba.

Gábriel arkangyal benne van a 4 fő arkangyal sorban,de már nem szerepel Isten 72 angyalai között.

Tudhatná a valódi Sátánista és más is hogy a démonok angyalok voltak. sok angyal bukottnak számít,de hol démon hol pedig akkor sem az.

A SÁTÁNIZMUSBAN is nagyon sokat hazudoznak. PL.: JOY OF SATAN ÉS A SPIRIT OF ERIDU. mégis a híveik meg vannak győződve arról h ami ezeken az oldalakon van az a szín tiszta igazság.

na de mindegy.


személyes tapasztalatom szerint a pokol az nagyon sötét, sötétkék színű és olyan hideg h a lehelleted is látszik. nem tüzes pokol és dög izzasztó.

csak annyit tudok h egy entitás beszélt nekem arról h a bukottaknak nevezett lelkek ide kerülnek. még akkor is ha nem tettek semmi rosszat.

Pl.: olvashatsz arról h a Nefilimek az emberek s démonok gyermekeiből született oriások. sok irat s a biblia szerint is ezek az óriások embereket kezdtek bántalmazni s emberhúst enni.

na ezért kerültek a pokolra. hiába vannak kivételek. tehát ez egy amolyan népcsoportos, faji megítélések. azaz rasszizmus.


mondjuk úgy h Hitler is rossznak vélte a zsidókat és ezért akarta elküldeni őket, de aztán rabszolgaság, kínzás és halál lett belőle. rosszabb lett, mint a zsidók.

na a VALÓDI SÁTÁNIZMUS is így gondolkozik istenről. megítél az isten lélek csoprtokat (faj, ember, állat, entitások stb.) büntetésre súlytja még azokat is akik ártatlanok. tehát rosszabb lesz mint azok akik felett ítélkezik s büntet.

Isten nem bocsát meg. Isten nem tekint senkire se egyenként léleknek. csoportosan, rasszistaként irányít.



a spirituális sátánizmus ami oly népszerű lett az egy nagy sz@rkavarás.

azért mert a szidók felett ítélkezik s feketíti be ok nélkül stb.


Néhány démonnal beszéltem. a spirituális sátánistáknak azért nem jellennek meg, mert nem hinnék el amiket mondanak. az extrém spirituális élményekkel és kisebb-nagyobb balesetekkel akarják rávenni h ne hidjenek ebben a vallásban. személyesen tudom h Beleth nem rasszista s kifejezetten kedveli a cigányokat is.


nem kell nekem hinnie senkinek se. csináltam egy spirituális sátánista és más sátánista leleplező videókat. de töröltem mert tudom h hiábavaló.

túlzottan imádnak a bugyuta emberek gyűlölközni.


érdekes h kritizálják a keresztényeket, iszlámot, budhizmust s még a wicsásokat is. mégis sok elem keresztény jellegű, iszlám jellegű, sok budhista meditációt csinálnak s sokszor wiccsa forrást jelölnek meg. pl.. nemrég írtak a spirit of eridu oldalra a helloween-ról- s wiccsa fórumokat jelölt meg forrásának....


a kérdésedre a válasz (bocs h elkalandoztam)

a pokol egy olyan hely, ahol azokat teszik büntetésképpen akik nagy csoportosan bűnt követtek el. még az ártatlanok is oda kerülnek.

sok entitás vagy lélek faj vagy csoport rosszat csinált s az alapján ítélik el az egész fajt, csoportot. nem különítik el az ártatlanokat.

pl.: a cigányok többségéről mondják h lopnak, csalnak, gyilkolnak fos apróért stb. de sok ártatlan becsületes cigány is van. (nem vagyok cigány, de nagyon útálom a rasszizmust) tehát a cigányok mind pokolra kerülnek ccsak azért mert mások ítélkeznek felettük.


a pokolban csak üresség, őrítő magány és lelki fájdalmak vannak.

nem ég el senki se meg, nem nyelnek tűt stb.

de annyira nagy a magány, a csend, az üresség érzet h a humorérzék, a jókedv, a jó közérzet megszűnik. olyan mintha pl.: nagyon szeretted a családodat s hírtelen meghaltak volna a szemed láttán.

tehát aki ott van az inkább megsemmisűlne.

vannak lelkek akik beleőrültek- ilyenek mondjuk a negatív entitások, skizofrén jellegű fogyatékos gonosz lelkek stb.

vannak akik próbálnak kapcsolatot teremteni a spirituálisan fejlődő egyénekkel. van h negatív ez az élmény, de van hogy pozitív.a magányból akarnak kitőrni.


Hogy Sátán miért lett gonosz? mert ő személyenként, lélekként tekint minden egyes érző lélekre. akár ember, állat, más entitás stb.

tehát isten csoportonként, fajokként tekint mindenkire s mindenre. ha sokan jót tesznek, akkor az a faj jó (ha azt csinálják ami istennek tetszik, s ki tudja h mi tetszik neki- sok az emberáldozat követelése)

ha egy faj rossz (nem tesz eleget isten akaratának, hanem a sajátjának tesz eleget-pl: a kígyó mérgéből csinálnak orvosságokat)

Sátán a tetteivel, azzal h egyénileg foglalkozik mindenkivel- eléggé megnehezítette Isten dolgát. a lelkek egyéniek lettek, önnállóak, elkülönűltebbek. Isten nem akar egyesével foglalkozni mindenkivel.

ennyi. csak leírtam amiket megtudtam. én csak próbáltam válaszolni.

sajnos mindenki a rossz úton jár. igen, még az állítólagos sátánisták is.

mindenki maradjon meg a maga hitében.

2021. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Sátánistának a Pokol a Menny.
2021. jan. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ők nem szenvednek a pokolban mivel a Sátánt segítették életükben, a túlvilágon is ez a sorsuk, ők segítenek kínozni esetleg visszatérnek gonosz szellemként, negatív energiákként, hogy több lelkeket üldözzenek bűnbe.
2021. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Dönstd el melyik.

én azt mondanám hogy a sátánizmus csak lázadás a keresztény korrupciók és a nép hülyítése ellen.

pl de odadod az egyháznak a vagyonod javát a hitért ők meg élnek mint marci hevesen...

csak nézd meg a vatikánt azt látod....

az igaz hívő meg egy omladozó parasztházben, vagy 40 éves panelba lakik.

papszállót nem láttam...

2021. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!