Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ásványokat, köveket és füstölő...

Ásványokat, köveket és füstölő pálcát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Ásványok mint pl.: ametiszt, rózsakvarc, citrin, tigrisszem, borostyán

2021. ápr. 18. 15:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena válaszokat! A sugárban voltam az ásványvilágban. Viszont füstölőt még mindig nem találtam..
2021. ápr. 20. 11:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de pl ha beírod keresésbe,hogy füstölő, szal akkor ott talán rendelni tudsz. Csak legyél otthon; házhozszállítást szokszor délelőtt csinálják; egyszer anno osztálytársaim általánosban mikor ők voltak ott ketten az ügyeletben a bejárati ajtónál; akkor rendeltek oda pizzát, a tanárok annyira nem díjazták, azt hiszem.:) Legalábbis ofő megkért minket, hogy többet inkább ne rendeljünk oda pizzát, de az mondjuk pizza volt, szóval suliba inkább szerintem amúgy tehát ne rendelj. :) Amúgy szóval tehát én nem értek ezekhez a boltokhoz. :):)
2021. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*Vagy pl nemtom,a füst is lényeges -e, mert ha nem akkor elég lehet neked egy illatgyertya.
2021. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*vagy pl van olyan,hogy ezoterikus bolt, arra keresel rá esetleg; talán jó lehet
2021. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Ha mégis online vennél ezek megbízhatóak.

2021. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
A Sugárban van olyan bolt, ahol lehet kapni füstölőt. Az emeleten, azt hiszem a papírbolt mellett van, ilyen mindenes bolt, de van füstölő is, meg szerintem ásványi ékszerek is vannak 😊
2021. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Ha vége a járványidőszaknak a boltosok biztosan megszórják majd a piacokat ilyen cuccokkal. Addig is neten lehet nézelődni


Egy pár példa : Ásványvilág, kristálycentrum, Larimar Ásványbolt, Ametiszt Ásványbolt.


De ha már csak beírod a netre hogy ásványbolt akkor is kihoz egy csomót

2021. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Illatmania.hu. minden van és nagyon gyorsak :)
2022. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!