Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogy lehet...

Szerelmi kötést hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom, több lesz aki viccet csinál ebből valószínűleg. De ha még is akad, aki segítene, privátban is várom az üzenetét.

2021. ápr. 22. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy. De miért lenne jó neked, ha valaki nem önszántából, szabad akaratból szeretne beléd, nem azért, aki te vagy, hanem egy varázslat által? Még a Harry Potterben sem véletlenül hamis szerelmet ad a bájital.

Apropó, szerintem hívd fel Piton professzort, ő ért ezekhez.

2021. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 Raechter ***** válasza:
60%

Viszont ha mégsem lesztek együtt az egyik fél ( aki te leszel ) élete végéig szerelmes lesz a másik félbe még akkor is ha mind2 félnek párja lesz, igy a kapcsolataid sosem lesznek az igaziak mert össze vagy kötve valakivel.

Tanácsolni tudom helyette hogy menj oda hozzá és mond el neki hogy mit érzel iránta, ha pedig utasit tartsd becsben és ne légy erőszakos. :) de kötést semmiképp mert mindenképp lesz másik csak nem mindegy hogy hogy

2021. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 Raechter ***** válasza:
43%
és a kötést megcsinálni nem nehéz viszont levenni vissza kell menni oda a legrosszabb esetben, amit te nem fogsz tudni megcsinálni ha nem vagy azon a szinten
2021. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
3-mas, köszönöm a jó tanácsot. De én még is meg próbálnám. De ha a kötés meg van, nem csak én leszek szerelmes. Vagy is, gondolom még ha nem is szeret, de nem tudna nem rám gondolni stb... Igaz?
2021. ápr. 22. 15:50
 5/57 anonim ***** válasza:
75%
Önző ember,aki ilyet akár csinálni. Nem csoda, hogy alapból nem szeret..
2021. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Minden ember önző, csak megjátszák magukat. ;)
2021. ápr. 22. 15:54
 7/57 anonim ***** válasza:
27%

Hülyeségeket irkalnak itt. Mindegyik komment ellentmondásos állítással van tele, ne is figyelj rájuk.


Meg lehet csinálni, de sajnos nem fog sokáig tartani a hatása, tapasztalatból írom.

És igazság szerint, azt gondolom, hogy aki igazán szeret, és megbecsül, ott teljesen felesleges mindenféle "varázslat"... Varázslat nélkül is működnie kell.

2021. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
66%
6, de nem mindegy milyen szinten... Másik életét befolyásolni pl az önzőség tetőfoka.
2021. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 Raechter ***** válasza:
0%
Nem fog működni mert a másik fél nem tudja az érzéseid igy párja lesz idővel, és a kötésd képzeld el ugy hogy pogány esküvő, összekötitek egymás lelkét(ezt nagyon röviden fogalmaztam, ne akadjon meg senki benne). Én ismerek több ilyen kötést is, nem használnék ilyet de ha igen a wiccát választanám. A kötésben nem fog wicca segiteni mert ha elrontja más életét 3x kapja vissza. :) viszont Google a barátod.. de ne tedd :)
2021. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 Raechter ***** válasza:
5%
úgy gondolom hogy nincs önbizalmad, és a kötésben hinnél hogy bárcsak sikerülne és odajönne hozzám és egyből az enyém lenne, de ez nem igy müködik, ez egy gyerek álom :p az kell hogy lépj ki a komfort zónádból és csináld meg, jót tesz az önbizalmadnak is!
2021. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!