Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán a kertben ülve az égre bámulva merengtem az élet dolgain, nagyon szomorúnak és magányosnak éreztem magam, és egyszercsak a semmiből (tényleg a semmiből) a szél az arcomba fújt egy kb. 20 cm rezes-őszes, vékony hajszálat. Sem a családomban, sem a szomszédságban nincs olyan személy, akinek ilyen haja lenne, a kert pedig hatalmas, fás, bokros, tujás, tehát fizikailag indokolatlan, irreális, hogy ez megtörténjen. Fizikailag jól szemügyre vettem többször is, nem valami fáról lehulló bizbasz, vagy ökörnyál, stb. Ez hajszál. Mit jelenthet ez? Mi ez?

2021. ápr. 23. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ezt így le reagálni Kedves 1-es.😐

Figyelj kérdező, lehetünk bizakodóak is. Jelentésével nem vagyok tisztában Én sem.

Elvégre minden okkal történik...

Majd megleled ennek is az értelmét.

Deviszont! Ha lehet Te se gondold túl ezt a dolgot. Alapvetően a véletlen műve ez, és mi gondoljuk bele a jelet. Tehát bonyi. De nem kell itt oly nagyon megilletődni.

Majd alakul.

Szép Napot!

2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

"Alapvetően a véletlen műve ez, és mi gondoljuk bele a jelet. Tehát bonyi."


ööö... nem, nem annyira. A primtív, tudatlan embertípus mindenféle dologban jelet lát.

2021. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

De 1-es, Te milyen Istenverte alapon nyomorékozol le Valakit?

Egy kis alapvető tisztelet. Nem több. Csak nem megerőltető a Számodra.

És Nem! Nem én akarok lenni a nagy megmondó, ne azt hidd!

Csak az ilyenen kissé felhúzom Magam. 17/F...ha számít😁

2021. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, mi az, hogy primitív?

A bizakodó és hittel rendelkező emberek mind primitív, buta, Neander-völgyiek?


Te emberek olyan hitetlenek vagytok. A más érzéseit meg sem értitek. A más gondolatait meg sem halljátok.

Persze, megértem amit írsz és nem is kötök bele jobban.

2021. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak az ilyenen kissé felhúzom Magam. 17/F...ha számít😁"

- nem, az égvilágon semmit sem számít.


"A bizakodó és hittel rendelkező emberek mind primitív, buta, Neander-völgyiek?"

- Az ilyen ostoba hülyeségekben hívő emberek, hogy IDEFÚJT EGY HAJSZÁLAT A SZÉL, EZ BIZTOS JELENT VALAMIT, még a neandervölgyieknél is ostobábbak.

2021. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Feladom. Nyertetek emberek.

Elismerem, nincs értelme verni itt a nyálam.

2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jung szinkronicitásnak nevezte ezeket a jelenségeket.

Hogy véletlen ez, vagy volt előzménye, esetleg egy válasz lenne az egyik kérdésedre, problémádra, sőt tovább megyek, kérdések feltevésére ösztönöz téged, további kutatásra, megértésre?

Szerintem igen. Ez nyilvánvaló, ott a kérdésed.

2021. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ha a szobában lettél volna, és akkor történik ez, akkor lenne fura. De így semmi szokatlan nincs abban, hogy a természetben vagy és a szél egy hajat fúj oda. Lehetnek fák, bokrok, de nem akadájozza meg azt, hogy a szél oda szállítson egy hajat. Szerintem nincs köze semmi paranormálishoz. A szél odafújt egy hajat. Ennyi.
2021. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!