Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Kértem egy látomást a patrónusomtól és elkezdett forogni a szoba. Utána becsuktam a szememet és egy hatalmas ágyon feküdtem. Amikor felültem egy kék szemű, vörös hajú eléggé jóképű pasi ült az ágy mellett és engem nézett. Amikor megkérdeztem hol vagyok és mit keresek itt csak annyit mondott, hogy én kértem a látomást. Aztán megkérdeztem hogy ki ő, erre csak az volt a válasza hogy én vagyok Utána odahajolt hozzám megcsókolt és utána elsötétült minden. A kertben tértem magamhoz, a függőágyban.

Bementem a házba és anyukám kerek szemekkel rám nézett hogy én mégis hogy kerültem ki az udvarra mikor nem is látta hogy kimentem pedig miután jó éjt kívánt kiüld a nappaliba kötni.

Amikor felmentem a szobámba egy gyertya égett az asztalon és mellette egy vörös rózsa volt.

Tegnap a barátom (akivel már két éve együtt vagyunk) közölte hogy elhagy, mert fél. Amikor megkérdeztem mitől azt mondta hogy három napja mindig ugyanazt álmodja hogy egy kék szemű vörös hajú pasi áll az ágy mellett és egy kést szorít a torkához és azt mondja neki hogyha nem hagy békén engem akkor megöli.

NEM mondtam el neki a látomásomat!


Nagyon megijedtem és most szeretném ha valaki elmagyarázná nekem, hogy vajon mi történt velem...

17/L



2018. febr. 18. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Írhatnál para blogot nagy sikere lenne.
2018. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de ez biztosan kamu sztori.


Egyébként ajánlanám neked a szellemjárás C. Sorozatot. Youtube-on fent van az egész évad. Azok állítólag valós történeteken alapszanak.


Szerintem neked az fog tetszeni.

2018. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem nyeltél le előtte egy kis bélyeget?
2018. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!