Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakit bevonzani?

Hogyan lehet valakit bevonzani?

Figyelt kérdés

Olvastam pár oldalon es hallottam is, hogy konkrét személyt nehéz vagy talan nem is lehet bevonzani, mivel saját akarata van. Igazából nem nagyon értek ehhez, szóval ha butasagot irtam javítsatok ki.


Röviden: már egy ideje beszélek egy férfival, akinek barátnője van. Elmondása szerint mindössze azért, hogy legyen valakije. Tudom ez sokat elárul róla is, de akkor is megkedveltem. És nem feltétlen az a célom, hogy 2 boldog embert szétválasszak, de ha nem szeretne tőlem semmit, akkor gondolom nem keresne nap mint nap.


Lényegében az érdekel, hogy el lehet valahogy érni, hogy végre felnyissa a szemét? Vagy legalább döntsön? Mert azt mondja hogy nagyon kedvel, és külsőleg és belsőleg is megnyerő vagyok számára. Csak kicsit azt érzem, hogy a biztosat nem dobja el.


Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, azt megköszönném!



2021. jún. 3. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet vonzani bármit és bárkit de párhuzamosan gyakorlati lépéseket kell tenned a célod irányában

Ennek csak így van értelme.

2021. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem, igazából rendszeresen beszélünk, de valahogy azt érzem, hogy bizonytalan. Próbálok kedves és elfogadó lenni, ha valami problémája van meghallgatom, és ő is engem. Tudom ez nem jelenti azt, hogy akkor most mi tökéletes párt alkotnánk, de jó volna ha valamerre elindulna ez a dolog. Nyilván jó volna, ha ez a kapcsolat pozitív irányba épülne.


Esezleg kicsit többet tudna nekem erről írni?

2021. jún. 3. 17:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem úgy szeretnék valakit bevonzani, hogy amúgy ő nem is szimpatizál velem, mert kényszeríteni nem szeretném, csak jo lenne ha hozna valami döntést. Én a lánynak sem szeretnék rosszat, bár nem ismerem, így valahogy magam jobban előtérbe helyezem nyilván, de rosszat senkinek nem szeretnék.
2021. jún. 3. 17:51
 4/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Nekem inkább úgy tűnik, hogy egyszerre két vasat tart a tűzbe, és egyik kapcsolatot sem veszi túl komolyan. Ha bármi komoly szándéka lenne veled, nem tartana barátnőt, csak hogy legyen. Úgy általában, ha komoly kapcsolatra vágyna, nem tenne ilyet. Jobb meg sem próbálni "bevonzani" az életedbe.
2021. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj a csajával, hogy szívesen átveszed tőle ezt a khm, szerencsecsomagot.
2021. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze veletek is egyet tudok érteni, de nem erre irányult a kérdésem. Persze sajnos nagy igazság van a ti válaszotokban is, ezert mindenkinek köszönöm a válaszát, de ha valaki esetleg tudna segíteni azt ismételten megköszönném.
2021. jún. 3. 18:06
 7/13 Grimfox ***** válasza:
55%
Módszer tekintetében bármi, amit ebben az esetben megtehetsz a kényszerítés kategóriába tartozik. Módszertől függ, mennyire erős a kényszerítés, és hogy mi az a terület az illető tudatában, amit kényszerítesz. Ez mind a saját szabad akarata megsértése lenne, és sem neki, sem neked, sem a kapcsolatotoknak nem tenne jót. Azt írtad, nem akarod kényszeríteni. Márpedig csak úgy lehet elérni azt, amit akarsz. Ha azt próbálod elérni, hogy lássa a jó tulajdonságaidat, arra is kényszeríted, mert önállóan nem látja. Ha azt akarod, hogy döntsön, az még erősebb kényszer, mert nem önállóan dönt, hanem a te befolyásodra. Személyt "bevontani" az életedbe csak kényszerítéssel lehet.
2021. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
68%

Hát ez nagyon nagy!

Azért van együtt a barátnőjével mert egy szerencsétlen és képtelen olyan lánnyal összejönni akiért meg kell dolgozni, helyette adja alád a lóvat hogy mozdulj már rá mert ő még ahhoz is puhap**s hogy rád mozduljon...

Te meg be akarod vonzani ezt a balf**t 🤣

2021. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyezd eldöntendő kérdés elé.

A legrövidebb út ez.

2021. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
nincs ilyen, jó reggelt
2021. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!