Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakit bevonzani?

Hogyan lehet valakit bevonzani?

Figyelt kérdés

Olvastam pár oldalon es hallottam is, hogy konkrét személyt nehéz vagy talan nem is lehet bevonzani, mivel saját akarata van. Igazából nem nagyon értek ehhez, szóval ha butasagot irtam javítsatok ki.


Röviden: már egy ideje beszélek egy férfival, akinek barátnője van. Elmondása szerint mindössze azért, hogy legyen valakije. Tudom ez sokat elárul róla is, de akkor is megkedveltem. És nem feltétlen az a célom, hogy 2 boldog embert szétválasszak, de ha nem szeretne tőlem semmit, akkor gondolom nem keresne nap mint nap.


Lényegében az érdekel, hogy el lehet valahogy érni, hogy végre felnyissa a szemét? Vagy legalább döntsön? Mert azt mondja hogy nagyon kedvel, és külsőleg és belsőleg is megnyerő vagyok számára. Csak kicsit azt érzem, hogy a biztosat nem dobja el.


Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, azt megköszönném!



2021. jún. 3. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez egy kapcsolatfüggőség, aminek sok-sok oka lehet (pl. ő valójában csak egy kisfiú, és támaszt, avagy pótanyukát keres a jelenlegi nője mellett.) Biztos egy ilyen pasira van szükséged? Nem egy felnőtt férfi kell?
2021. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaaajajajajjaaaaajajaaaaj

Hallottam már ezt:

,, Elmondása szerint mindössze azért, hogy legyen valakije"

Mégis évek óta együtt vannak, csak azért mondja, hogy kapós legyen vagy örülj neki... De ez valójában átverés.

A páromat online játékban ismertem meg, 2 hónapot beszéltünk online aztán nagyon messziről jött hozzám csak szimplán azért, mert akar(t) engem...

2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#8-nak van igaza.

Sajnálom. Biztos vagyok benne, hogy nem ezt érdemled.

Mások pénzt kérnek azért amit te csinálsz... Szomorú valóság, hogy kihasznál téged, de ettől függetlenül barátok még lehettek csak az a baj, hogy te többet akarsz 🙄

2021. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!