Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tükörmeditáció közben a...

Tükörmeditáció közben a Sátánt láthattam?

Figyelt kérdés
Néha szoktam alkalmazni ezt a tükörmeditációt, egy égő gyertyát rakok a tükör elé és felhomályban koncentrálok a két szemem közé, egy idő után teljesen el tudok tünni a tükörben és csak egy homályos folt marad belőlem. Ma viszont a homályos foltból egy ördögi alakot láttam és végig rázott a hideg, azonnal be is fejeztem és eljöttem a tükör elől. Szerintetek?

2021. jún. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne igyál annyit
2021. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért csinálsz ilyen hülyeségeket?
2021. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem a sátán, emiatt ne aggódj.
2021. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem soros volt, vagyis a sátán.
2021. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen láthatod gyermekként jelenik meg:)


próbáltam

csak jönnek a hej tartok

2021. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 butának fognak látni és hallani 897765
2021. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy mezei démon volt, aki meg akar szállni. A sátán csak az illuminátusok tudnak idézni
2021. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jé egy 7 es 7/7 anonim
2021. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Neked még korai ilyennel foglalkozni. Elveszel a félrevezető hamis tudások tengerében. Spirituális szempontból szerinted mit ad neked az, hogy eltünteted magad a tükörben? Ilyen érzéki csalódésokkal gyerekek szoktak szórakozni. Te meg meditáció néven adod be magadnak, miközben semmit sem csinálsz magaddal. Még csak nem is tisztul a tudatod, aemmi sem történik.
2021. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tanácsolok ilyen tükörmágiát, mert a tükörnél átjárót nyithatunk valaminek magunkhoz és konkrétan bezárhatjuk a lelkünket.

Viszont spirituálian illene tudni, hogy az ördög egyáltalán nem nagybetűs gonosz. Ami megjelent, talán démon volt vagy akár az ördög figyelmeztetésként.

2021. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!