Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok saját történetet...

Tudnátok saját történetet mesélni, és azt leírni,hogy hogyan sikerült bevonzani valakit akivel együtt akartatok lenni?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek tényleg csak úgy válaszolni, hogy van saját tapasztalat. És kérlek titeket, hogy ne támadjatok emiatt. Ha nem hisztek ebben akkor inkább ne válaszoljatok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 2. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem.


A partnerkapcsolat, ha nem két érett ember döntése, akkor törékeny és múlékony, és ez így van jól! Csak arra gyúrhatsz, hogy megismerd a hozzád passzoló illetőt, de nem kötheted magadhoz inkoprrekt eszközökkel.

2021. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Úgy sikerült, hogy tettem érte.
2021. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Egy bevonzás nem olyan komplikált mint egy kötés és valódi boldogságot eredményezhet,azáltal hogy egy hozzád hasonló személyt kerít számodra a hatás. Persze csak a legoptimálisabb feltételeket hozza össze,nem köt.

Én miután kötést csináltattam 3-4 hónapig szenvedtem mert nem tudtam a megkötött személy közelében lenni. Aztán összejöttünk (újra) és úgy gondoltam hogy kötés nélkül is minden rendben lenne köztünk eröltetett függés nélkül de levenni senki sem tudta,csak a pénzt rólam.

2021. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Egy kis asztal 4 sarkára tettem gyertyát, középre egy szál rózsát, elmormoltam egy varázsigét, egy lapra leirtam az illető nevét, amit beraktam egy borítékba. letéptem egy rózsaszirmot és piros viasszal odapecsételtem a borítékhoz a szirmot, hogy a pecsét zárja le a borítékot de a csirmot is fogja félik.



Meg a f@szt, örök szingli vagyok

2021. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
68%

En mindig megerzem valahogy ha valakivel kolcsonos a kotodes, még ugy is ha nem is beszelunk vagy latjuk egymast.

Az egesznek igazabol annyi a lenyege hogy egy kulonleges helyet kell elfoglalni a ferfi/no eleteben. Ezt ugy tudod elerni ha dolgokhoz kottetsz vele veled kapcsolatos emlekeket. De ezek kozott a dolgok kozott legyen hetkoznapi es nem hetkoznapi is, illetve mindenkepp pozitivak legyenek. Amikor tapasztalja ezeket a dolgokat egybol te fogsz az eszebe jutni es minel tobb ilyen van annal tobbszor gondol majd rad. Egy ido utan kialakul a kotodes. Aztan onnan nem nagyon lesz vissza ut mert benne leszel az elmejeben. Még annyit tudok tanacsolni hogyha beszelgetest kezdemenyezel vele az ne egy atlag beszelgetes legyen, hanem nyugodtan vagj bele a kozepebe. Kerdezgesd magan dolgokrol, aztan mond el neki hogy te ezt hogy latod vagy hogy tapasztalod. Itt valamilyen szinten majd elkezd kialakulni a bizalom es kozelebb fog erezni magahoz.


A szerelmet sajnos nem lehet csak ugy "bevonzani". Tenni kell erte, mint minden masert az eletben. Nyugodtan kezdemenyezz, a legrosszabb dolog amit kaphatsz az egy nem.

2021. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Mémekkel dobáltam, aztán eljött szilveszterezni, de ehhez jó mémek kellenek.
2021. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Csináltam már szerelmi kötést.

Huszonévesként szerelmes voltam egy idősebb nőbe.

Voltunk együtt, de később a korkülönbség miatt elutasított.

Fekete mágiát csináltam, fekete kakas vérét, a hajszálával együtt friss ondóval égőáldozatban bemutattam, közben a tűz felé tartottam a fényképét, és azt kívántam hogy így perzselje őt is a szexuális vágy, mikor rám gondol, vagy velem van.

Fél év múlva már együtt éltünk, egy év múlva feleségem lett.

DE!

Megakart fojtani a szeretetével, állandó féltékeny volt, de szinte minden másodpercről is el keleltt számolnom.

Állandóan jött utánam mindenhova, és mindig de MINDiG perverz szexi üzeneteket küldözgetett.

3 évig voltam vele, utána elváltunk, mert egy este bezárt a szobába, és nem akart már munkába se elengedni, mert azt hitte este a szeretőmhöz megyek.

Még a mai napig is heti szinten küld üziket, meg olyan képeket, amik sokszor erősen +18 kategória.Pedig már együtt sem vagyunk.

2021. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Bevonzottam de csak álmomban szexeltunk egy jot de eleg is mert tobbet nem akarok tole csak szexet
2021. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is csak álmaimban van ő. Csak ott lehetünk együtt. :( Valóságban kizárt az életéből.
2021. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik haverom próbálkozott ilyesmivel. Talált is egy lányt, vagyis hát bevonzotta. Mi megsúgtuk a csajnak, hogy ilyenekben hisz, mire ő mindenhonnan letiltotta a srácot és soha többé nem beszéltek. Ennyire működik...
2021. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!