Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Sosem hittem ezotérikus dolgokban, de ez a dolog annyiszor előfordult már velem, hogy elkezdtem felfigyelni rá.

Szóval az a helyzet, hogy sokat beszélgetek online távolabbi barátokkal és lányokkal is. Nagyon gyakran előfordul velem, hogy valaki eszembe jut, pár perccel később pedig jön az értesítés hang, és szinte mindig az ír, aki előtte eszembe jutott. Viszont ha tudatosan gondolok valakire, illetve ha felismerem, hogy eszembe jutott valaki, akkor sosem jön üzenet.

Szerintetek miért van ez? Ennyiszer lenne véletlen?



2021. júl. 25. 22:34
 1/3 Grimfox ***** válasza:
84%

Három lehetőség van. Az egyik az előérzet. A másik az, hogy azért jutnak eszedbe, mert megérzed a szándékukat, hogy keresi akarnak téged. A harmadik, hogy csak azokra az esetekre figyelsz, amikor beválik a vélt előérzet, és figyelmen kívül hagyod, amikor nem. A leírtak alapján a második, és harmadik a valószínűbbek.

A tudatos én gátolja az intuitív képességeket, ha nincs külön kondicionálva, hogy átengedje őket a tudatba. Ha direkt akarod érzékelni, nem fog menni, mert figyelsz az érzékeidre, ezzel le is blokkolod őket. Ha a tudatos énedet képzed, hogy ne akadályozza az intuíciót, ez változni fog.

Ha koncentrálsz, hogy írjanak, az pedig már telepátia lenne, ami megint egy más téma, jóval bonyolultabb, és nehezebben is vihető véghez.

2021. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is gyakran megtörténik hogy gondolok valakire és már jön is tőle az üzenet és meg sem lepődök. Szerintem nálam a megérzés mert van hogy megérzek dolgokat,sajnos általában a rosszakat.
2021. júl. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grimfox ***** válasza:
52%
A rossz dolgokat könnyebb megérezni. Az intuíció, és az ösztönös, zsigeri veszélyérzet általában egyszerre működik. Avagy a veszélyérzet az intuíció legalapvetőbb formája.
2021. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!