Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az alapja, pontos eredete...

Mi az alapja, pontos eredete annak, hogy aki szűz marad egy bizonyos életkor után mágikus hatalomra tesz szert?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz a nácik is hittek benne, de ebben már nem vagyok biztos.

2021. aug. 13. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Na de mi van akkor, ha egy öreg szűz a mágikus hatalmával egy óriási dugást varázsol magának? Elveszíti a mágikus hatalmát?
2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Semmi alapja, csak emberbutító kitaláció.
2021. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Mi a franc?
2021. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
szerintem csak b.. lan lesz, nem mágikus. ha vágyik rá, de nem tud, akkor meg még frusztrált is
2021. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grimfox ***** válasza:
100%

A kabbala hagyományosan csak a harmincadik életévét betöltött férfiak számára volt elérhető(őket avatták be a misztériumokba). A szüzesség tudtommal nem volt kitétel. A zsidóknál elég fontos volt a vér továbbörökítése, főleg abban a korban, amikor a kabbala még valódi misztériumként funkcionált, és teljesen titkos volt.

A tényleges dolog azonban csak egy urbán legenda. Japánból ered. Ezt találtam róla:


The myth is believed to have began at the now defunct Japanese free enquete/voting generating service known as the Automatic Enquete Generator or 自動アンケート作成. The phrase "30-Year-Old Male Virgin becomes Wizard" became popular among users of the service around as early as the year 2001. After the service shut down on May, 2002, the phrase was picked up by other Japanese online communities such as Futaba Channel.

The earliest known recorded mention of the legend on the Western net was in an Urban Dictionary[5] entry submitted on December 21st, 2008. In the definition, user momo1212 defined the term "wizard" as "a person who never lost his virginity over 25 years."


Summázva, 2001 körül említették először a 30 éves szűz varázsló lesz dolgot, viccként, kissé derogatív színezettel egy japán oldalon, ami jelenleg már nem üzemel. A nyugati oldalakon 2008-ban kezdett terjedni amolyan meme formában.

2021. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy valós, egy animében hallottam róla. talán a goblin slayer-ben.

Lehet a #5 sztorija adta az ihletet.


egyéni javaslatom, hogy olvass utána hány eunuch lett wizard a világban, rövidke történelmünk során. Ők tényleg szüzek voltak haláluk napjáig.

2021. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Pedig van értelme. Az illuminátusok is ezért használják a szűz gyerekeket. A belőlük kinyert adrenokróm értékesebb spirituális energiákban. A szexuális érintkezéssel, orgazmussal megváltozik az agyban valami. Utána más vegyületeket termel, elveszik az ártatlanság. Kapcsolatot teremt a gyökércsakra a Földdel. Ezért is van mágikus energiája a szűzek vérének
2021. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

ma már az apácák sem szüzek...ha vannak mára egyáltalán, én csak amerikai filmekben láttam.


a topozmirigy s az agyalapi mirigy, valamint főleg a homloklebeny a fontos az ilyen dolgokban. én 29 éves szűz vagyok, mert aszexuális vagyok. állítom h jól mennek a spirituális, mágikus dolgaim stb. de senkit nem fogok arra sarkallni h szűz legyen vagy h aszexuális. semmit sem szabad elfolytani. én az érzelmeimet is mind kiélem pl düh, harag, szomorúság stb. mindig sírok, nem fogom visszafolytani csak azért mert mások a gyengeség jelének gondolják stb. pocsékul is érzem magamat ha elfolytom a sírásomat v a haragomat stb. úgyis kitőr belőlem s a legrosszabb pillanatikban vagy a legrosszabb személy szenvedi meg, olyan akit kedvelek stb.stb.stb.


tehát ebből adódóan én úgy gondolom h semmi baj nem lesz ha valaki már nem szűz s mágiával v spiritualitással foglalkozik. annyira nem irogattam másokkal h tudjam h kinek hogyan mennek ezek stb.

2021. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

#7 "Az illuminátusok is ezért használják a szűz gyerekeket."

Gyerekeket, a gyermeki szűziesség, valamint a hajadoni szűziesség más mint 30 évesnél, még a hagyományokban és a hiedelmekben is. ezt azért ne keverjük a vénlány kategóriába. 30 évesen gáz férfinak és nőnek egyaránt. Azt az egyetlen feladatát sem teljesíti amire az anyagi valója van. (megsúgom szaporodás)

Bár szerintem az sem helyén való ha orba szájba tolja az ember. De 30 évesen ha még családot nem is alapított, de egy párkapcsolat nélkül is azért...

S tegyük fel szűz, de azért az embernek adatott legalább 2 szegítő kéz, amivel elérheti.


#8 Azért szerintem tisztázza. (utólag az "enter" elött olvastam)

Utána kellett olvasnom, nem voltam tisztában az aszexuálissal és annak al fajai. Így utólag az/ok kivétel.

Én sem vagyok egy nagy csődör, de részemről, az egészséges párkapcsolat része. Azaz nagyon lesarkítva a pároknak az egymás szeretetének az egyik kinyilvánítása, melynek óvintézkedések nélkül gyermekáldás lesz a vége.

spirituális utamon nem zavartbe. Sőt utána az ember nem görcsöl, nem feszeng annyit. hogy mondjam kiengedi a gőzt, amit a szexszuális túlfűtöttség okoz. De ez ugye azokra igaz akik cölibátusba akarnak menni...

2021. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyhatalmú sárkánnyá változik.
2021. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!