Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kössek alkut?

Hogyan kössek alkut?

Figyelt kérdés

Korábban a miénket megelőző korokban(de akár ma is) milyen módon jutottak egyezségre az emberek a démonokkal vagy bármely erre alkalmas lénnyel,aminek hatalmában van a mi világunk (főleg emberekre értve) befolyásolása?

Van elképzelésem és kísérleteket akarok tenni,de pontos ismereteim nincsenek és nem szeretném elszurni.



2021. aug. 17. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Az sem világos igazán hogy mit adhatnék a segítőnek.

Korábbi kérdésekből az jött le hogy a lelkemet nem tudom oda adni. Mi más lehetséges?

Nekem mindegy mert bármit odaadnék de miként tehetem ezt meg?

2021. aug. 17. 21:08
 2/4 Grimfox ***** válasza:
78%

Ha valódi démonokkal próbálod, még pontos ismeretekkel is "el fogod szúrni" azaz nem lesz hasznodra, amit összehozol. Károdra annál inkább. Más szellemekkel, amik nem démonok, általában vallási rituálék segítségével léptek, és lépnek ma is kapcsolatba az emberek. A vallási rituálé a mágia egy formája. Valamilyen áldozatot(általában jelképes) mutatsz be egy istenként tisztelt szellemnek, valamint ami még fontosabb, a hitedet fordítod felé.

Az ilyen rangú szellemeknél kisebb szellemek csak mérsékelt hatással vannak az emberre, általában ez sem olyasmi, amire vágynál. Ami még ezeknél is kisebb, az meg maximum érdekesség, de nem látod hasznát.

Az alkukötés olyan szellemekre volt érvényes, akik a mérsékeltebb hatású kategóriába tartoztak/tartoznak.

2021. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Régen (és még ma is) a sámánok, boszorkányok módosult tudatállapottal, transszal vették fel a kapcsolatot a természetfeletti lényekkel. Ez egy elég profi módnak számít, csak sok gyakorlást igényel, na meg azért nem játék.

Ezen kívül a kapcsolat és a segítség kivívásához való módszerek a következőek voltak: áldozatok és felajánlások bemutatása, ez leggyakrabban valamilyen folyadék volt, pl. tej, méz, bor, sör, víz, vér stb., de ételeket is fel lehet ajánlani.

A lény megtestesülése (szobra, képe) előtti hódolás, illetve a hozzá való "imádkozás."

Szóval nem feltétlenül kellenek bonyolult rituálék.

2021. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha szoktam erre az oldalra írni.30 éve tanulmányozom az okkultizmust, spiritizmust,meditációt.

Még az elején mikor a mágia érdekelt, felkutattam mindent könyveket, embereket, akik ezzel foglalkoztak.Jártam több itthoni és külföldi mesternél, vagy olyan embernél, aki nem mesternek vallotta magát, de olyan dolgokat csinált, hogy a hátamon is lúdbőrzött a szőr.

Pár év után csináltam egy alkut, egy lénnyel, igazából az előtte lévő idő, volt a felkészülés erre.

Fekete mágia segítségével csináltam meg.Hold, csillagegyüttállás kellett hozzá, már jó előre készültem.Meg volt milyen eszköz, milyen egyéb tárgy, füstölő, állatáldozat kell majd.

Amit kértem megkaptam.Kaptam magam mellé spirituális segítségre egy szellemi mestert is, hogy amíg élek, tanácsért hozzá fordulhatok.

Önmagam szolgálata útján jutottam el ide, az elején nem ismertem fel teljesen ezt az utat, de mikor tisztába lettem vele, hogy tudatosan is mit keresek, éreztem hogy felgyorsul a fejlődésem.olyan események, személyek, cselekmények jöttek az életembe, amit normál ember nem igazán tapasztal meg.

Mielőtt kérdezné valaki, az anyagi dolgok voltak az első helyen, amit megkaptam.de ezzel nem sokat értem el, ezt gyorsan meg is értettem, igazából a spirituális fejlődésemre összpontosítottam.

Senkit nem szoktam tanítani,ide csak ritkán írok, meg még pár másik fórumba, hogy ha akad olyan ember, aki érdeklődik a téma iránt, lássa, hogy jó úton jár.

2021. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!