Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol/hogyan tanulható az...

Hol/hogyan tanulható az Adomopathy?

Figyelt kérdés
Nembiztos, hogy jól írtam le, de aki nemtudná annak elmondom, hogy ez elvileg az az erő, amivel képes lehet az illető lemásolni mozdulatokat.Hogyan tanulható?:D

#Adomopathy
2012. júl. 13. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
veszel egy fénymásolót és annyit másolsz amennyit akarsz! azt meg minden elektronikai boltban lehet kapni
2012. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De az mire jó? Mondjuk egy zongorista vagy egy gitáros esetleg egy táncos mozdulatait lemásolni? Mert az oké, de ahhoz is iszonyat sok gyakorlás kell.
2012. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb keres rá bizonyítékot, hogy egyáltalán van ilyen.
2012. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sharingannal megbírnád. Egyébként maga a mozdulat megtanulása elérhető, ha például hipermnéziás vagy. A lemásolásához viszont a testednek alkalmasnak kell lennie a mozdulatsor végrehajtására, ellenkező esetben maradandó károsodást szenvedsz, vagy nemes egyszerűséggel meghalsz. Az agy tanulásért felelős központját stimuláld. Az gondolom nem érdekel ez miért nem jó ötlet.
2012. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) Csak, mert ebben a kategóriában tettem fel az ilyen jellegű kérdésemet, kedves utolsó attól még ne nézzél hülyének engem :) Csak, mert valakit érdekelnek a nem hétköznapi dolgok, az közelt sem jelenti azt, hogy az illető hülye...
2012. júl. 13. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
nem néztelek hülyének, egyszerűen vicceltem. Már ha az első mondatot nézed. A többi teljesen komoly. Az agy tanulásért felelős központját kell stimulálnod, hogy az adott mozdulatsort, vagy bármit első látásra tökéletesen megjegyezz. Ha a tested pedig alkalmas a mozdulat végrehajtására, akkor mivel ismered a mozdulatot, képes vagy lemásolni. Ha azt akarod hogy elsőre tökéletes legyen a mozdulatsor, össze kell hangolnod a finommotorikus mozgásodat az emlékezeteddel. A tudatalattiban eleve létezik teljes kép mindenről amit láttál, ezt kell felszínre hoznod, és automatikussá tenned mint testi funkciót. Persze még mindig ott van a probléma, hogy a mozdulatsor alatt ne törjön el a gerinced a megfelelő hajlékonyság és izomstruktúra hiányában.
2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy sem lehetséges. Egyrészt egy pozícióból állva és figyelve nem látod azt, hogy hogyan áll és mozog egy ember pontosan, bonyolult és gyors mozgásoknál az agyad képtelen felfogni és elraktározni, hogy pontosan mi történik, egyáltalán mi az, hogy pontosan leutánozni egy mozdulatsort? Mivel ugyan úgy beállni csak egy tökéletes hasonmás tudna. Ezenkívül attól, hogy látsz valakit beállni attól az agyad még nem lesz tudatában annak, hogy pontosan milyen idegeket kell kisütni, mely izmokat kell megmozdítani.


Ha mindenképpen valami izgalmas mozgással kapcsolatos dologra vágysz nézz utána a tudatos álmodásban gyakorlásnak, annak hatékonyságára legalább elképzelhető és nem totál baromság kategória.

2012. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A tudatos álmodás az megy nekem :)
2012. júl. 13. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Még mindig nem válaszoltál arra az elemi kérdésre, hogy ez mire jó?
2012. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ohh, bocsánat, hogy nem válaszoltam a kérdére :) Ez szerintem gyorsítaná bárminek a megtanulását, nem kell éveket foglalkozni egy küzdősportal, hogyha valaki képes hetek alatt megtanulni valamit azzal, hogy lemásolja a dolgokat és esetleg tovább fejleszti azokat.
2012. júl. 15. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!