Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi átok sújt, hogyan...

Szerelmi átok sújt, hogyan lehetne feloldani?

Figyelt kérdés
Anyukám és az egyik nőrokon a családban halálos ellenségek. Ez a rokon boszorkány, legalábbis azt mondják. Egyszer mikor kicsi voltam, találkoztunk vele az utcán. Én gyerekként nem tudtam, hogy ki az a szép néni, aki simogatja a hajam. Azt mondta, hogy olyan szép leszek, hogy a sírba kerülnek miattam a férfiak. 18 éves koromig nem történt semmi, hanem utána a legkülönbözőbb korú, helyzetű fiúk, férfiak kezdtek érdeklődni irántam. Rólam azt kell tudni, hogy egy nagyon félénk, könyvmoly kislány voltam, tényleg az a nagyon ártatlan, burokban is neveltek. Mindig azt hittem, csak barátkozni akarnak, és teljesen összetörtem, hogy nem, féltem, undorodtam a szextől, szóval mindig elmenekültem előlük a vallomás után. A sok elutasított férfi meg vagy nem értett a szóból és üldöztek tovább a szerelmükkel, vagy panaszkodtak másoknak, akik odajöttek szórakozni és végül ők is belém szerettek. Sokról hallottam, hogy évek óta magányosak, boldogtalanok. Most viszont az utolsó, akivel amúgy barátok maradtunk, sírva könyörgött, hogy ne menjek el a városból (más munkám lett), mert ő abba belepusztul, ő mindig látni akar. Nekem ez nehéz volt, nem találkoztam vele néhány hónapig. Mikor meglátogattam, már a halálos ágyán feküdt. Azóta kezdem elhinni, hogy talán tényleg a gonosz rokon átkozott meg. Mindebben a pláne, hogy arcra kimondottan nem vagyok szép, időnként plusz kilók is vannak rajtam és fiús,zsákszerű ruhákban járok,nem vagyok kihívó, sokszor olyan is fut utánam, akivel csúnyán beszélek. Milyen átok lehet ez? Sose lehetek boldog? Fájdalmasan érint, hogy szenvednek miattam sokszor jólelkű emberek, de tehetetlennek érzem magam. Van megoldás?

2021. aug. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek az kell a legjobban, amit nem kaphat meg... ;)
2021. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tűnnek ezek az események véletlen egybeeseseknek. A javaslatom: meditálj, imádkozz, kérd a fentiek segítségét, hogy megtisztitsanak.

Persze ettől függetlenül lehet, hogy tényleg ilyen erős szexuális kisugárzásod van, mindenesetre a fentiek nem árthatnak.

2021. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Adjál békejelet ennek a nőrokon szerepben lévő banyának, mielőtt arra ébredsz, hogy egy 70 éves kiégett nyugger leszel, aki végignézte társai elmúlását és várja, hogy minél előbb elmúlhasson ő is.

Egy megoldás van: dumálj a banyával, mielőtt tönkremegy az egész életed, amit mindezt végignézi az átokadó.

2021. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önts sót egy tálba, adj hozzá vizet és mosd meg benne az arcod! Tisztító rituálé átok ellen
2021. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megszállt egy démon és épp a lelkedet szipolyozza ki. Nem ártana egy papnak elmondani a fent említett eseményeket, járj templomba gyakrabban, imádkozz és űzd el a gonoszt, még mielőtt túl késő! Én a helyedben felkeresném ezt a titokzatos asszonyt és a házában egy démonűzést hajtanék végre, hogy biztosak legyünk a a nő kitisztulásában. Ezzel a te átkod is megsemmisül.
2021. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!