Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek van e értelme...

Szerintetek van e értelme tovább imátkozni?!

Figyelt kérdés
Előre is bocsánatot kérek a helyesírásom véget de nem vagyok magyar hanem szlovák vagyok.Nos az én problémám az lenne,hogy minden áldott nap imátkozok,kérem az urat és Szűz Máriát is de soha nem történik semmisem,pedig nem hülyeségeket kérek hanem csak azt hogy újra legyenek érzelmeim és hogy az elmém is meggyógyuljon.Minden nap járok templomba is de olyan mintha a levegőbe beszélnék mert egy hónapja nem történik semmisem.Azt ugyebár tudni kell hogy sátánista voltam pár évvel ez előtt és járok egy Buddhista Mesterhez hogy minden rendbe legyen velem kapcsolatosan de szerinte az én imáim és kéréseim sátánhoz szálnak,már nemtudok kihez fordulni ezzel a problémával és gondoltam itt hátha kapok segítséget mert már unom azt hogy fizetnem kell a segítségért és nem Jézustól kapom meg azt amit valójában kellene.Minden pozitív válaszra megy a zöld kéz.

2021. aug. 21. 21:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen a ti keresztény istenetek (senkitek). Csak követel, büntet, öl és végig nézi, ahogy szenvednek a "gyermekei".

Soha soha de soha nem segít.

Mond el nekem. Ilyen egy igazi Isten?

Én nem hozzá imádkozom, hanem az egyetlen igaz Teremtőhöz, Sátán Atyámhoz.

Még mindíg csak tanulok és alapos vizsgálódásokat végzek, de ez az igazság.

Érzem a csontjaimban, ha eleget tudok felljebb juthatok és spirituális kapcsolatba is kerületek vele vagy pedig valamelyik démonjával.

Az én Atyám tudást ad és védelmet, tartást és egyensúlyt.

Mond el nekem, hogy ha nincs a kígyó, akkor milyen szinten lennénk ma? Ki adta nekünk a tudást? Ó igen. Imádom őt és minden tudást amit felőle szerzek. Maga a megvilágosulás. Boldog és kiegyensúlyozott vagyok, mert a hitem egy belső tartást ad. Elképesztő.

2021. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
12%

"újra legyenek érzelmeim és hogy az elmém is meggyógyuljon"

- a bűnök fokozatosan tönkreteszik az érzelmeket, ebből bűnbánat nélkül nem fogsz tudni kimászni !

Olvasd el példának Egyiptomi Szent Mária életét.

Imádkozni kitartóan kell és hogyan, arról itt olvashatsz alapfokon (gondolom van szlovák fordítása is): [link]

Másrészt nem elfelejtendő:

" Isten jóindulata öt cselekedettel nyerhető meg:

ELSŐ Tiszta imádság

MÁSODIK A zsoltáréneklés

HARMADIK A Lélek által sugallt jövendölések olvasása

NEGYEDIK A bűnök miatti szomorkodás, a halálról és a végítéletről való elmélkedés

ÖTÖDIK A kézi munka. "

2021. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

fizetos buddhista mester?


kotelezo fizetni? Es mennyit ker? Egyeni vagy csoportos "foglalkozas"?

miert nem egy lepkeszel (pappal, szerzetessel, apacaval stb.) Beszelsz?

2021. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#13 * lepkesz = lelkesz


vagy akar pszichologussal, pszichiaterrel is


csak ugy talalomra bementel is?eretlenhez hogy buddhista mester e es azt mondta igen?

vagyis honnan ismered?

rendes ismert nagy buddhista kozossegen kerul kellett volna keresned

mar ha nem akarsz Krisztustol keresztenyektol katolikusoktol segitseget kapni

2021. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

[link]



valami fuggetlen magan mesterhez nem erdemes jarni...

2021. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
71%
10-es vagyok, és fogalmam nincs miért vagyok lepontozva. Ha azt "mantráza" folyamatost, hogy felszabadult a bűne alól és nem érdemel miatta bűntetést. Akkor nem is fog érte több büntetést kapni és lehet a szenvedése is abba maradt. Ez pszichológia már.
2021. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz,illetve a helyzetem most sem javult,hiába imátkozok.
2021. aug. 24. 12:05
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Buddhista mester csak a saját világnézetén belül tud tanácsot adni. Ez az ember nem tudom kicsoda, de az biztos, hogy különböző tanokból ollózta össze, amit mond neked. A tanácsaival azt érte el, hogy te most rugózol azon, hogy örökké fogságba estél. Pedig ilyen nincs. A pozitív dolgokat mantrázd, hogy szabad vagy, és dönthetsz. És te úgy döntöttél Jézust követed. Legyél biztos benne, hogy ez pozitív dolgokat hoz az életedbe. Hagyd a miatyánkokat és az üdvözlégyeket, ezek formálisak, személytelenek. Helyette alakíts ki egy szabadabb rutint. Például mondd el azokat a dolgokat, amikért hálát adhatsz. Beszélj Istenhez vagy Jézushoz szabadon arról, ami jól esik. Vezethetsz naplót akár, úgy is lehet hozzá szólni. Vagy akár festhetsz egy képet is arról, ami bánt. Eljut hozzá, ha neki címzed. Keress jeleket, madártollakat, szív alakú felhőket, bármit, amiből érzed a kapcsolatot köztetek. Ne eröltesd, ez egy lassú folyamat.

Másik megvilágítás: Keresd meg a problémád gyökerét. Miért akartad a sátánizmust választani? Ne a sablonos indokokat keresd, hanem a személyes válaszodat. Úgy mondom, hogy én is találkoztam a sátánizmussal, és beavatott voltam. De ez már nem irányítja az életemet, rájöttem, hogy nem vezet a célomhoz, nem ad több tudást. Ráadásul valójában nem is ezért akartam csatlakozni.

De az is lehet, hogy máshol van a problémád igazi gyökere, ezt kell megtalálnod. Magadtól is megteheted, a pszichológus annyival tud többet segíteni, hogy utat mutat, gyakorlatokat ad. Tenned kell érte, hogy helyrejöjj. Az imádság önmagában semmi. Bárki adhat neked jeleket az égből, vagy a földröl egyaránt, ha nem veszed észre.

2021. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálkozol hálaadó imával?


Ezzel a tudatalattidnak is azt programoznád, hogy a kérésed már meghallgatásra talált, így könnyebben továbblendülnél ebből a hitehagyott, lehangolt állapotból.


Az sem lenne rossz ötlet, ha elkezdenél másoknak segíteni, hogy ledolgozd a sátánistaként esetlegesen felhalmozott, negatív karmádat.


Valamilyen energetika tisztító módszert is kipróbálhatnál, hogy meggyorsítsd a tisztulásodat/gyógyulásodat, pl. Reiki

2021. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
39%

"sátánistaként felhalmozott negatív karmák... " by. #19


Ugyan már, az igazi sátánizmusban semmi negatív nincs.

Szerintem a kérdező egyáltalán nem tudja mi is az a sátánizmus.

Kérdező szabad megkérdeznem mit értesz sátánizmus alatt?

2021. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!