Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek van e értelme...

Szerintetek van e értelme tovább imátkozni?!

Figyelt kérdés
Előre is bocsánatot kérek a helyesírásom véget de nem vagyok magyar hanem szlovák vagyok.Nos az én problémám az lenne,hogy minden áldott nap imátkozok,kérem az urat és Szűz Máriát is de soha nem történik semmisem,pedig nem hülyeségeket kérek hanem csak azt hogy újra legyenek érzelmeim és hogy az elmém is meggyógyuljon.Minden nap járok templomba is de olyan mintha a levegőbe beszélnék mert egy hónapja nem történik semmisem.Azt ugyebár tudni kell hogy sátánista voltam pár évvel ez előtt és járok egy Buddhista Mesterhez hogy minden rendbe legyen velem kapcsolatosan de szerinte az én imáim és kéréseim sátánhoz szálnak,már nemtudok kihez fordulni ezzel a problémával és gondoltam itt hátha kapok segítséget mert már unom azt hogy fizetnem kell a segítségért és nem Jézustól kapom meg azt amit valójában kellene.Minden pozitív válaszra megy a zöld kéz.

2021. aug. 21. 21:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem az számít, hogy ebben az időszakban mi volt a vallásod (itt valamilyen sátánizmus irányzat). Az számít, hogy miket cselekedtél. Ártottál-e másoknak vagy akartál-e ártani, akár közvetlenül, akár rituálé által? Jutottál-e előrébb úgy, hogy közben másnak kárt okoztál? Kötöttél-e magadhoz valakit (pl. szerelmi kötés)? Ilyesmik miatt üthet vissza a karma.
2021. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
64%
Üdvözöllek!Mindenki követ el hibákat az életben.Beláttad változtattál A jó isten segített abban hogy a rosszat magad mögött tudjad.Magához hívott.Ezért imátkozol hozzá.Ez bizonyítja van lelked érzéseid.Minden imát a jó isten meghalgat.Imátkozz tovább és ki fogsz tellyesedni
2021. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
79%
Imádkozd a rózsafüzért! Keress fel egy plébánost, gyónj meg, s beszélgess vele a problémáidról. Hidd el segíteni fog. Esetleg mondás magadért Szentmisét. Jézus Krisztus segíteni fog, ne aggódj!
2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%
*mondás=mondass
2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Halasan koszonom mindenkinek ezt a sok batorito es egyben segito pozitiv valaszt,de igazsag szerint mar bele faradtam es bele untam abba,hogy sose tortenik semmi hiaba azotatol jarok templomba imatkozni es ugyebar othon is imatkozok de semmi barcsak megtudnam tapasztalni azt a segitseget Jezustol amit masok tapasztalnak es azt a szeretetett amit masok tapasztalnak de mar abban az allapotban vagyok hogy sose fogom megtapasztalni es sose fogok 100% megszabadulni a gonosztol.
2021. szept. 24. 18:18
 26/33 A kérdező kommentje:
Illetve minden valaszra ment a zold kez tolem
2021. szept. 24. 18:19
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik szeretetet tapasztalnak ENGEDÉLYEZTÉK maguknak a szeretet érzését,te pedig kifelé fordulva kintről várva segítséget,érzelmeket,gyógyulást másokra hárítod ezt a feladatot..

Kintről pedig nem fog jönni olyasmi amit önmagadnak nem tudsz megadni...akár másokon keresztül másokban önmagadat,mert "TE ÉN VAGYOK"...

Lucifer és Sataniel is arkangyalok akármelyik oldalon álljanak átmenetileg akiknek ugyanolyan helye létjogosultsága van a teremtésben mint akármi másnak különben nem lennének erre gondolj..és ha nem tudod szeretni vagy elfogadni az egyik végletet szeresd a másikat....szeresd a "gonoszt" önmagáért,ne ítélkezz ne bélyegezd,próbáld megérteni indítékait,mire tanít téged és az emberiséget,mi a valódi célja és ismerd fel magadban...


Nincs jó és rossz csak kiegyenlítődés,ami van azaz ellenpólusok tánca és a fekete-fehér végtelen árnyalatai...aztán tudok olyan aranyköpést is,hogy "egyik nélkül nincsen másik"....de inkább menj ki a természetbe ott megtalálod istent annál közelebb nem lehetsz hozzá csak hagyd abban az imádkozást...tényleg,mert csak egyre rosszabb lesz...ha mégis teszed ne összetett tenyérrel hanem kifelé fordított felfelé néző különben rövidre zárod az energiáidat,ámen helyett küldj és kérd az "Áldást"...

Ha megakasztod magad kihűlnek az érzelmeid,az élet egy lüktető áramlás...

2021. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27-es vagyok,tudsz Ohmmozni?Tedd félre egy kicsit az imádkozást és az ehhez kapcsolódó bűntudatot és kezdj el Ohmmozni,az egy teremtő és gyógyító formula ami felnyitja a szíved,összekapcsol a benned élő forrással és a felsőbb éneddel,pár nap alatt kitágulnak az érzékeid lehámlik rólad minden nem oda való és kinyílsz a szeretetre...
2021. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én nem tudok meditálni pl. és inkább zümmögni kezdtem a mantrát,egy hónap után rámmosolyogtak a gyerekek az utcán és olyan folyamatok indultak meg bennem amitől még a bőröm is kisimult..
2021. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok,minden nap imatkozok jarok templomba is azotatol de ez egyre rosszabb lett.Mai nap folyaman azt tapasztaltam meg hogy ima kozben alig maradt bennem energia es egyaltalan mar nem is volt kedvem imatkozni a valosag miatt hogy szamomra mar nincs segitseg nemtudom mitevo legyek mar mert csak egyre gyengulok es gyengulok belulrol
2021. szept. 27. 17:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!