Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történne ha egy szerelem...

Mi történne ha egy szerelem bevonzó gris-gris vagy mojo zsákba beletenném pluszként a kiszemeltem haját és az enyémet is (vagy a körmöm)?

Figyelt kérdés
Tanácsos ezt így összehozni?

2021. szept. 14. 01:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
58%
Semmi, de aki megtudná, az elmebetegnek nézne.
2021. szept. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Laylah ***** válasza:
92%

Tekintsünk el attól, hogy minden csak akkor működik, ha energiát teszel bele, tárgyak pakolásától nem fog.

Ha ezt megteszed, akkor már nem szerelmet fogsz vonzani, hanem az illetőt próbálod megszerezni, és azt nagyon nem tudhatod, hogy valóban illik-e hozzád, hiszen csak kiszemelt.

Én nem ajánlom, hogy beletedd, ha működne a dolog és sikerülne bevonzanod a szerelmet, akkor legyen már mindegy, hogy ki az, hiszen úgyis szeretni fognak és fogsz. Ha ő kell, hogy jöjjön, akkor anélkül is jön, hogy belekevernéd.

2021. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Édes istenem. Hát jó buta és vicces vagy ne haragudjá. Ekkora marhaságot nem olvastam még életemben 😂😂😂

Mintha laboratóriumi kísérlethez kellene a haj meg köröm.

2021. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Elég tapasztalatlan lehetsz, ha azt hiszed ez sikerülne. Ráadásul sohanem szabad más embert bevonzani.
2021. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ki szerint nem szabad?
2021. szept. 19. 11:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindenki szerint aki egy kicsit is ért a mágiához:D

De ha lenne eszed értenéd az okát*

2021. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért kellene hagyni hogy valaki eldöntse helyettem hogy mit szabad vagy nem szabad?
2021. szept. 19. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem valaki, hanem ez a saját érdeked.

De ha te azt hiszed, hogy bárki akaratán felülkerekedhetsz és bevonzhatod őt akarata ellenére akkor hidd el hogy olyan karmát fogsz kapni hogy azt kívánod bár meg se fordult volna a fejedben:D

De persze ez feltételes mód, ez lenne ha sikerülne de mivel tapasztalatlan vagy, látszólag buta és valószínűleg nagyon fiatal nyugodtan csinálj amit akarsz mert nem fog beléd szeretni senki azért mert beteszed a haját valahova:D

2021. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyébként nem akarok ilyet csinálni,de ha akarnék,akkor nyilván számolnék a mellékhatásokkal,következményekkel.

Vannak olyan elvek amik felül írják az érdekeket ezért ha okom lenne ilyesmire,akkor megtenném,kerül amibe kerül.

A kérdésem inkább kivácsinság,mert azt sejtem hogy egy bevonzásra irányuló dolog,ha pontos személyre,személyhez van címezve akkor is működik,persze nem ezen egyszerűséggel ahogy mos ide írtam.

#8 Butaságot inkább az sejtet,hogy a kérdéssel nem kapcsolatba hozható dolgokat válaszolsz meg,mert a kérdésem nem etikai irányzatú. Nem beszélve arról hogy személyeskedő modort veszel fel,ami nem éppen objektív,sőt,ostabaságnak csak ezt nevezném igazán. Gondolom nem megy át amit leírok most ide,és folytatod a kérdésem alatt,a másra vonatkozó fejtegetések boncolgatását.

2021. szept. 20. 16:24
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésed az volt hogy tanácsos e ezt csinálni, a válasz nem. Te nem fogadtad el az igazságot, látszólag.
2021. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!