Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Embereket bevonzani az életünk...

Embereket bevonzani az életünkbe lehetséges-e, és mivel járhat?

Figyelt kérdés
Légyszíves olyanok válaszoljanak akik nem szkeptikusok ezzel kapcsolatban és/vagy eléggé elsajátították már a manifesztálást. Mióta megtanultam a hálával élni , illetve a gondolataimmal teremteni "irányítani" sokkal szebb lett az életem, beváltak a manifesztációim, erősödtek a megérzéseim. Viszont van valami amit még én sem próbáltam soha, az emberek bevonzása, "bemanifesztalasa". A kérdésem az, hogy ez lehetséges-e, illetve mivel járhat? nem-e lehet veszélyes konkrét személyeket bevonzani? Milyen úton lehetséges ez? Ezt eddig még nem mertem, mert féltem hogy fordítva fog elsülni a dolog és pl. még jobban taszítom majd őket.
2021. szept. 29. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Lehetséges bevonzani.


Először tudasotísd magadban, hogy

1. valamilyen tulajdonság-csoportú embert (pl. egy partnert, aki szexi),

2. valamely embert, aki megtsze valamit (pl. aki szeret),

3. vagy konkrétan XY-t akarod-e bevonzani.


Ha pontosan tudod, mit szeretnél, akkor tudsz tovább lépni a bevonzás felé mentális módszerekkel DE!!! a m. módszer alkalmazása önmagában nem lesz elegendő az illető megjelenéséhez az életedben.

2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok szkeptikus, de nekem nem sikerült ilyen misztikus módon senkit bevonzani... Egy dolgot nem értek ezzel kapcsolatban. Van, ahol azt írják, hogy a lehető legrészletesebben le kell írni, milyen társat szeretnél, külső-belső stb. Máshol meg azt, hogy csak nagy vonalakban képzeld el, különben bekorlátozod a lehetőségeket. Most akkor melyik?

Na mindegy, szerintem többet ér, ha van elképzelésed, hogy mik a számodra fontos értékek egy kapcsolatban, nyitott szemmel jársz, van némi szociális készséged, nincsenek önrudatlan gátlások benned, stb...

2021. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van, ahol azt írják, hogy a lehető legrészletesebben le kell írni, milyen társat szeretnél, külső-belső stb." Ez egy nagyon jó megoldás, ha közel végtelen időd van.


"Máshol meg azt, hogy csak nagy vonalakban képzeld el, különben bekorlátozod a lehetőségeket." Ez egy jó módszer, ha még ebben az életedben szeretnél találni valakit. De a sarokpontoknak benne kell lennie a kívánságban, a felszíni tulajdonságok bekívánásávalne lasstsd a folyamatot.


UI. A rezgésszinted és az aktuális tudatállapotod egyaránt nagyon fontos a megfelelő minőségű és gyorsaságú bevonzáshoz. Ja, és mindig az erősebb hit érvényesül. Én szóltam!

2021. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2es Nyilvan ez nem azt jelenti hogy nem szocializálódok és olyan embereket akarok bevonzani akikkel még soha nem beszéltem😊csak szimplán érdekelt hogy egyáltalán lehetséges-e ilyen, és nem-e veszélyes mert kisebb dolgokat sikerült bevonzanom, de azért egy konkrét személy bevonzását nem nevezném "kisebb dolognak"😅
2021. szept. 29. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed második felére a válaszom:

"és mivel járhat?"


4 kimenetele van:

1. sikeres bevonzás, amiől boldog leszel,

2. sikeres bevonzás, amitől boldogtalan,

3. sikertelen bevonzás, ami boldogságot okoz,

4. sikertelen bevonzás, ami boldogtalanságot okoz.


Akármi is lesz a végkimenetel, felül kell vizsgálni, mit és hogyan csináltál.

2021. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges ugyan úgy mint bármit bevonzani. Nem hiszem hogy eltaszítanád habár nem tudom
2021. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
A konkrét személyeket hagyd békén, ne vonzogassad őket.
2021. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de igen benne van a pakliban, hogy az ellenkezőjét váltod ki. Személyiségfüggő, hogy mi történik. Olyat biztosan tudsz vonzani, aki maga is nyitott feléd.
2021. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármit és bárkit be lehet vonzani.
2021. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Konkrét személyre gondolsz?

Be lehet. Hogy milyen veszéllyel járhat, azt nem tudom, de be lehet.

2021. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!