Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy jószivű ember képes -e...

Egy jószivű ember képes -e átkot létrehozni az ellenségének?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy csak a gonoszak tudnak megátkozni valakit. Sajnos én jóségos vagyok. Sikerülhet?? Igen, ő megérdemli.

2021. okt. 30. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Megtetted?
2021. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést. Nem, nem tettem meg. Ahhoz én túl jóságos vagyok. S habár vonzó számomra a gonoszság, sajnos én nem tudok az lenni. Sajnos, vagy hála Istennek nem tudom. De azt tudom hogy nekem ez egy óriási próba, és Én kiálltam a próbát. Most elég jó a kapcsolatunk. Mindennek ellenére, kedves vagyok hozzá, és ezt ő is kezdi értékelni.
2021. nov. 19. 11:12
 13/21 A kérdező kommentje:
Igaz Grimfox, mindenkiben ott van a sötétség is. Mert ilyen az emberi természet.
2021. nov. 19. 11:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Csak addig legyél jóságos, amíg az illető nem fenyegeti a testi/lelki épséged. A te esetedben sajnos mindkettő megvalósul. Gondolkodj el. A te életed. A te létezésed. Az önvédelem nem gonoszság. Nem akarlak elkeseríteni, és ne legyen igazam, de az ilyen ember nem változik meg. Lehetnek jobb napok, igazán jó napok, de nagyon rosszak és tragikusak is. Ha már felmerült benned az öngyilkosság gondolata, és fizikailag bántalmaztad önmagad, akkor ez mindenképp piros jelzés. Vigyázz magadra! Ez az első.
2021. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy jószívű embernek nincsenek ellenségei.


Bárki képes negatív energiát teremteni akaratlanul, aki elég fejletlen, beteg hozzá.

2021. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14. Majdnem felvágtam az ereimet miatta, de végül nem mertem megtenni. Ha még pár percet várok, mig beüt az alkohol, lehet h megtettem vola. De már mintha nem lenne rám hatással, hogy mit mond nekem. Ez viszont óriási fordulat, mert eddig mindig a szivemre vettem. Lehet h Isten van velem. Vagy bennem változott meg valami a sokk hatására..hogy a kezemben volt a zsilet, nem tudom. De most nem hajt öngyilkossági vágy, remélem nem lesz több kisérletem.
2021. nov. 26. 16:47
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ez nem jó jel!!! Ez nem Isten jele, hanem a lerombolt lelkedé. Kérlek kérj segítséget! Család, barátok, családvédelmi szolgálat.
2021. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17 - 14 voltam
2021. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
17. Nincs senkim. Várjuk a szociális lakást, akkor megszabadulok tőle. Ne aggódj, nem eshet bántódásom. Anyám még él. Megvéd. Ha megütne akkor már fel tudnám jelenteni, de igy nincs a kezemben semmi. Arról nem is beszélve, mennyire ki tudja magát beszélni bárki előtt. Nagyon hatásos a magyarázata. Benne van a Bibliában, aki a saját testvérét lebolondozza, az testvérgyilkos. Az Istenre hagyom. Jól vagyok, ne aggódj. Már nem veszem a szivemre bármit is mond. Tudjuk hogy van Isten, majd ő megbünteti. Amúgy is már meg van büntetve, cukros, beteg. Már gyengült az ereje. Ilyen esetben, ez lelki terror, csak menekülni lehet, de nincs hová mennem. Ő maga is totál lelki sérült ember. Ideg beteg, ringázza magát, már nem veszem fel a sértegetéseit.
2021. nov. 26. 19:52
 20/21 anonim ***** válasza:
A testvéred teszi ezt veled? Próbálj barátokat találni iskolában, munkahelyen, ha valamilyen vallást követsz, akkor ott is biztosan vannak összejövetelek. Ismerkedj más emberekkel és meglátod, hogy nem mindenki ilyen beteg, és elveszíti feletted az uralmát.
2021. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!