Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen kötelmek mentén írhatné...

Milyen kötelmek mentén írhatnék egy hűség esküt a Sátánnak vagy egyéb entitásnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyértelmű megtapasztalást, üzletet és nem csak értelmetlen ima ismételgetést valami ignoráns istenkép felé.

Valamint mit bocsájthatnék üzletbe;halál utáni szolgálatot, imádatot, toborzást, imát, vért, mindent?



2021. nov. 24. 13:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9 Rendben, de hol?

Gondoltam, talán ebben a rovatban, tapasztalatokból is merítkezhetek.

2021. nov. 24. 14:19
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Az interneten sok kincs van, attólmég, hogy sokan tagadják.
2021. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

#10

Az ignoráns nagyon nem ezt jelenti, még csak a közelében sincs... Na mindegy.

2021. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
35%

Egy tisza környéki kis faluból származom.Fekete mágiát tanultam,Mamám tanította meg.Utolsó magyarorországi boszorkányok egyike volt.temetésen több európai covent képviselője is ott volt.Amit tőle tanultam, hatalmas tudás.Anyámnak nem adta át, mert nem volt fogékony rá, én már kiskoromban fogékony voltam erre a tudásra.rengeteg olyan esemény vagy érzékelés történt velem, ami felkeltette a mamám figyelmét.Akkor kezdett ezekről a dolgokról beszélni.Hoha nem felejtem az a meleg nyári estét, mikor a nyári estén kiültünk egy stégre a tiszán, és elkezdte mondani, mondani és nem állt le vele.Hallgattam ahogy beszélt, elvarázsolt amiket hallottam tőle.

Már éjfél felé volt,teliholdas éjszaka,csak a nád zizegését hallottuk ahogy a szellő fújdogált.Ekkor megkérdezte.Akarom-e ezt a tudást, tanulni és gyakorolni később az életembe?én igent mondtam, ekkor kezdődött el az egész.Azt mondta különleges erejű nap ez, szentiván estéje volt,nyári napforduló, teliholddal.Elmondta hajnali 3 óra 33 perckor egy rituálét fogunk csinálni, amivel szerződést kötök egy életre a sötét erőkkel.

Rituálét nem akarom leírni pontosan, sem olyan dolgot, amik kapcsolatosak a konkrét tevékenységekkel amit mamám, vagy én csináltam vagy csinálok.Mivel ő már meghalt, tudását nekem adta tovább.

Véráldozat volt azon az este bemutatva, egy fehér galamb,szívén átszúrva,majd az én szív felőlim kezem véréből egy felajánlás a sötétség erőinek.Rituálé után nagyon furcsa dolgokat kezdtem el tapasztalni.

10 év volt mire mamám minden tudást átadott.

Egyik este szólt, hogy érzi most fog elmenni.hajnalban átadta a lelkét annak az erőnek, aki életében segítette.Ott voltam vele, mikor közelgett az órája,az utolsó rituálét megkaptam amit egy boszorkány megtud csinálni,életfelajánlás egy másik lélekért, hogy a sötétség erői még jobban megtartsák erőben és tudásban.

Halála egy csendes tiszai estén volt, több európai boszorkány covent képviselője vagy vezetője ott volt.

Ezek után rengeteg időt utazással elmélkedéssel töltöttem.

Majd ezen a tiszai környéken vettem egy hatalmas farmot, itt élek a világtól elvonultan.Amit akartam az életben már elértem.Mivel az önös szolgálati úton vagyok, és a mágikus erőket is önmagam szolgálatára fordítom, nagyon ritkán segítek önként valakinek, mert ilyenkor letérít ez erő önmagam szolgálatának az útjáról.

Több spiritiszta és ezoterikus fórumra is regisztrálva vagyok, de legtöbbször csak olvasgatás miatt, hogy lássam, van-e olyan aki elért már valami magasabb fejlettségi szintet, és ennek jelét is adja.

2021. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#13 [link]

Szerintem nem használtam rosszul a szót, bár kicsit elnagyoltra sikerült a megfogalmazás, mind1.

#14 Mit szeretnél ezzel üzenni?

2021. nov. 24. 16:20
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

#14

Egy költő veszed el benned, csak, hogy több ponton is elárulod, hogy igazából laikus vagy a "boszorkányos" dolgok terén. Bizonyos mágikus módszerek alkalmazása, valamilyen szinten normálisnak számított a régi időkben, egy falusi környezetben, ehhez nem kellet boszorkánynak, vagy táltosnak lenni.

2021. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy kicsit túlságosan lebutítod a dolgot. Először is akkor most kitől szeretnél és mit? És te mit tudsz adni cserébe? (A lelked kevesebbet érhet mint gondolod, meg amúgyis..ki modta, hogy egyáltalán az kell?) Miért gondolod úgy, hogy egyáltalán adnod kell valamit? Miért nem kérdezed meg az entitástól, hogy ő mit szeretne kapni!? Készen állsz-e ,,egyértelmű megtapasztalás,,-ra vagy csak látnod kell valamit ahhoz, hogy higgy benne?

De a legnagyobb kérdésem az, hogy miért akarsz ,,hűség esküt,,?

(#9)

2021. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Teljesen laikus vagyok.

Azt hogy üzleti jellegű a dolog, csak a korábbi olvasataim alapján gondolom.

2021. nov. 24. 19:56
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Amíg laikus vagy, addig ne tegyél semmit. Először ásd bele magad a témába.(#9)
2021. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%

#15

De rosszul használtad. :'D

Mert a tőled idézve "ignoráns istenkép" ebben nem a létrehozása a tudatlan, stb. hanem maga az entitás. Például ignoráns ember; tehát tudatlan, tanulatlan stb ember, nem pedig tudatlanul létrehozott ember. :)

2021. nov. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!