Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy kis szürkét kaptak lencsev...

Egy kis szürkét kaptak lencsevégre egy Kaliforniába vezető út mentén (HD video)?

Figyelt kérdés

Ismét sikerült valakinek videóra felvennie egy idegen lényt, ám ezúttal közvetlen közelről, és még a felvétel is viszonylag jó minőségű. Sikerült egy kis szürkét lencsevégre kapni?


[link]


2016. márc. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyon gáz :D
2016. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2016. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez tényleg gáz. Már az hogy ezt valaki elhiszi. Egy véletlen film felvétel nem ilyen. Se nem megy, se nem jön semmit nem csinál. Ha én ilyennel találkoznék biztos hogy normális felvételt csinálnék róla. A filmfelvétel miért nem folyamatos???
2016. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2016. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én voltam. Csak szivatni akartam az ufóbolondokat.
2016. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már majdnem azt hittem hogy igazi a felvétel.. ja nem, mégsem :D
2016. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak Béla aki egy kis Szürke csávó és egy sportos Predator csaj szerelemgyereke, nézzetek csak rá, le se tagadhatja a bolygóközi vonásait. Ezért is mozgatja a kamerát a felvételt készítő össze-vissza mint egy idióta, mert nem látja Bélát, csak a felvételen látszik jól, az ellen ugyanis nem véd a láthatatlanná tévő Szürke-Predator kütyü. Szóval Illuminati confirmed!
2016. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!