Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés - miért hisztek...

Szerelmi kötés - miért hisztek benne?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem itt az oldalon, hogy a szerelmi kötés téma újra és újra felbukkan. Ilyenkor sokkal több hozzászólás érkezik, a legtöbben elmondják, hogy mennyire gonosz dolog ilyet tenni, stb.

Ezt érdekesnek tartom, mert más kérdéseknel mindig jönnek a trollkodások, hogy "ilyen nem létezik" bla-bla... Ennél meg nem. Miért?

A másik, hogy hogyan tudna valaki ilyen erőteljes "átkot" létrehozni, ha nincs is ilyen tudása, lehet, hogy a hétköznapi életben sem boldogul, nem hogy ilyen rejtélyes dolgokban..? A legtöbben mégis úgy kezelik a dolgot, mintha simán kivitelezhető lenne.



2021. dec. 16. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy rosszindulatú emberke nem is átkot próbál létrehozni, hanem egyszerűen csak egy érzelmi zsarolást a "szerelem" érzetének eljátszásával... :,D

(Az már elég hatásos bizonyos embereknél nem?)

2021. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Azért hiszek benne, mert tapasztaltam amikor csináltattam ilyet.
2021. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Csak az hisz a szerelmi kötésekben, aki annyira sikertelen a csajoknál, hogy ez az utolsó reménye.
2021. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó válaszoló. Jó nagy hülyeséget írtál 🤣🤣🤣
2021. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
#4 Fáj az igazság, ugye?
2021. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!