Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szentese (dec 24-én) van...

Szentese (dec 24-én) van mágikus okkultista szertartás pogány amit végzel? Léteznek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 17:33
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Nincs. A napfordulóhoz köthetők ilyenek, ami két nappal korábban van. Babonák kapcsolódnak a szentestéhez, és karácsonyhoz. 24.-e nem bír különösebb jelentőséggel azon felül hogy erre a dátumra illesztették be a szentestét.
2021. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt már 21.-én megvolt. Mivel aki pogány, az a napfordulót tartja nagy valószínűséggel, ami ugyebár 21. nem 24. :D
2021. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem a 24-e miatt, de vetettem tarot kártyát és gyújtottam gyertyát, habár ezeket, főleg utóbbit egyébként is gyakran szoktam. Tegnap pedig lemostam a köveim
2021. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
71%

Mi december 24.-én rendszeresen pogány bálványimádatot folytatunk.

Kivágunk egy életerős fát az erdőben, hazavisszük, teleaggatjuk mindenféle díszekkel, és áldozatot mutatunk be neki, rengeteg drága ajándék személyében.

Aztán körbeálljuk, és mindenféle bizarr zenéket éneklünk...

2021. dec. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2. Az a "pogány" közelebb van Jézushoz, mint a szétfaragott Egyház.
2022. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!