Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tisztességes szerelmi kötés...

Tisztességes szerelmi kötés létezik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem igazán hiszek az ilyenekben ezt leszögezem. Viszont az emberiséggel egy idős kb. a szerelmi kötési praktikák. Sok ellenérve van, mert megsérti a személyes akaratot. Engem az érdekelne, hogy van-e olyan kötés, amivel az ember nem sért szabályt, nem teszi tönkre se magát se másokat. Szóval olyanra gondolok, hogy pl. bevonzani életem párját, ha létezik, hogy egymásra leljünk. Illetve van nekem egy kis platói szerelmem. Évekkel ezelőtt kavartunk, jókat beszélgettünk, de bizonyos okokból nem lett a dologból semmi. Van-e olyan praktika, hogy ennek a férfinak az eszébe jussak, illetve csak abban az esetben kicsit "megbabonázni", ha amúgy nem lenne ellenére velem lennie. Szóval, ha egyáltalán nem akarna magától, akkor nem működik, csak akkor, ha neki sem lenne ellenére a dolog. Ok, tudom, egyszerűbb lenne ráírnom, de ehhez én gyáva vagyok, sajnos mondvacsinált ok, olyan helyzet, hogy feltűnés nélkül ráírhassak, hogy hátha elkezdünk beszélgetni meg nem adatik. Sajnos összefutni sem tudok vele, mert nem tudom, hogy ha néha el is megy valahova, akkor hova szokott.

#tisztesség #szerelmi kötés #Bűn nélkül #ha amúgy is működne
2022. jan. 6. 23:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


A kötés, mágia semmiképpen sem lehet jótékony hatású. Azzal megy másik ember akaratát sérted meg alapjaiban. Az igazi szeretet a másik akaratának tiszteletben tartásáról szól. Az "igazi" mint olyan, nem létezik. Az a férfi létezik, akivel illetek egymáshoz, aki melletted válik igazi férfivá te pedig igazi nővé, mert a lehető legjobbat hozzátok ki egymásból. Én ismeretlenül is azt kívánom, hogy boldog legyél 🙂 Mostanában egy szörnyen nehéz szívzűrben vagyok, együttérző tudok lenni így.

Ezt a férfit, akit említettél, szereted? Ha igen, keresd meg, ne legyél gyáva! :) Én is pont azon dolgozom most, hogy megkeresem az exemet. Írtam neki egy hosszú őszinte levelet. Kicsit még készülnöm kell a találkozóra lelkileg. Na, a lényeg, hogy legyél bátor, keresd meg ezt a férfit, kérj tőle találkozót. Mondd el neki őszintén mit érzel. Csinosítsd ki magadat, hadd lásson szépnek. 🙂Legyél vidám de méltóságteljes, visszafogott, tisztelettudó de barátságos. És tényleg őszintén és nyíltan mondd el neki. Ne az egód meg a büszkeség vezéreljen. Némileg magamból indulok ki de segíteni próbálok ezekkel a tanácsokkal. Próbáld meg mindenképpen, én azt javaslom. Nem tudod, mi lesz a találkozás kimenetele. Akár még kellemesen is meglepődhetsz. 🙂De ha nem próbálod meg, ki tudja meddig fog téged marcangolni a "Mi lett volna, ha?"...sehová sem vezető agyalás 😏Sok mindent megéltem már lelkileg, tudom hogy megy ez...Úgyhogy szedd össze magadat, legyél bátor és próbáld meg! :) Érdekelnek a fejlemények is.

2022. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11. Sajnos gyáva vagyok megkeresni. Gondoltam ilyen szánalmas trükre, hogy "véletlen" bejelölöm egy posztban, majd " jaj ne haragudj, véletlen volt" vagy a szülinapján privátban köszöntöm meg. Csak sajnos nem tudom, hogy van-e párja, belepofátlankodni mások kapcsolatába meg nem akarnék. A másik bajom, a hazudós mocsok exem...ki tudja miket ugatott neki, mert van közös barátjuk, aki történetesen a kiszemeltem legjobb barátja. Szóval félek, hogy hazugságok miatt negatív képe van rólam. A harmadik, hogy ő egy tényleg nagyon jó pasi, félek, hogy unalmasnak találna és nem kellenék neki, hiszen ő bárkit megkaphat.
2022. ápr. 18. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!