Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért vannak ilyen sokan...

Miért vannak ilyen sokan megálldva az angyalokkal?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy,hogy rengetegen angyalokra hivatkozva végeznek mágikus rituálét,vagy intenek rendre másokat,vagy épp áldanak meg.

Ezt egy nagyon elterjedt hit félének látom. Működik ez?

Biztos hogy jó oldaláról fogják meg azt hogy mágia?



2022. febr. 19. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Persze, nekem sajàt koboldom van.
2022. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek az angyalokban, de komolyan elhiszi valaki, hogy geometriai alakzatokkal és néhány gyertyával meg lehet idézni egy angyalt? Ne nevettessetek.
2022. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok semmiféle sámán vagy különösebben ezoterikus képességgel bíró ember. Bár sokmindenben hiszek- és nyitott vagyok. Egy valamit azonban jó tudni. Az alakzatoknak- rituáléknak nagyon régi hagyománya van. A gyertyában elvileg a tűz az ami segíti ezeket a dolgokat. ( és akkor itt megálnék és ajánlanám neked, ha érdekel a dolog hogy kezdj el önszorgalomból különféle vallásokban a tűz jelentőssége után kutakodni. Legyen zsidó-iszlám-katolikus-hindu akár a görög mitológia vagy barmilyen vallás meglátod hogy mindenkinek megvan a saját magyarázata, így majd rájössz hogy valahol ez az egész nagyon mélyről és régről szakad) ezt a gyertyáról. Azután megvizsgálhatod az alakzatokat is különböző kultúrákban hasonló módon. Én úgy gondolom hogy ezek működő dolgok hisz mint tudjuk régen okosak voltak az emberek és természethez is közelebb álltak.
2022. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
#2 (gyertya nem kell hozzá)
2022. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy a lemmegetoni démonokkal is van aki együtt dolgozik, úgy van aki angyalokkal teszi ezt. Embere válogatja, de van aki egyikkel sem, hanem pl a skandináv istenek közül valamelyikükkel "alakít ki mélyebb kapcsolatot" és aszerint végzi a saját kis mágikus praxisát. Az ilyen kapcsolatokhoz hozzátartozik az is, hogy az akivel te mágikus/(vagy angyali munkát úgy mondom, nehogy valakit megsértsek) végzel, akkor a felsőbb entitás cserébe meg is tud védeni, de ez nem minden esetben van így. Szóval igen, létezik ilyen réteg is az ezotériában és okkultban, de azt hozzá kell tenni hogy valahányszor azzal dobálóznak emberek hogy "én ezzel meg azzal az entitással dolgozom szóval te csak ne szólj be mert lesújt rád pusztító haragom" az az esetek 99%-ában semmi több, mint agyatlan ezós f*rok méregetés aminek a hátterében sem hozzáértés sem pedig gyakorlat nem leledzik...
2022. febr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van aki démonokkal(ezt nem ajánlom, nagyon vissza üthet), van aki angyalokkal, van aki istenekkel és van aki a természet erőivel dolgozik.

Magadnak kell megtalálnod, h mi áll hozzád a legközelebb.

Az a baj, a valódi, működő tanításokat ezekhez nem a legegyszerűbb megtalálni.

Mindhez rengeteget kell olvasni, kutakodni és tanulni.


Nem mindegy, hogy milyen angyalt mire kérsz meg.

Mihály arkangyaltól hiába kérsz pl szerelmet, ha ő a védelemre van specializálva. Ahogy a kerubok is.

Gábriel is másra specializálódott. Tőle hamarabb kérhetsz szerelmet pl.

2022. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!