Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kristályok gyászfeldolgozáshoz?

Kristályok gyászfeldolgozáshoz?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha örököltél bőven, akkor csak költsd ilyenekre, könnyen jött, könnyen megy...
2022. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

300-400 forintért veszek egy kristályt, nem örökségből.

Ha nem tudsz érdemlegesen segíteni, akkor fogd be.

2022. márc. 1. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
A 3-400 forintos annyit is ér... Átqrják hamis kövekkel a fejed, de mindegy.
2022. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogyan segít a gyász feldolgozásán az, ha ahányszor a kőre nézel, mindíg az elhunyt HIÁNYA jut eszedbe?
2022. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
61%
Bármelyik kő, ami nyugalmat, és/vagy érzelmi stabilitást ad. Kicsi pontosabban onix, opál, holdkő.
2022. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5ös!

A többieknek pedig szeretném üzenni, hogy pl ónixra és holdkőre nem is kell költsek, mivel tulajdonomban áll mindkettő!

2022. márc. 2. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel ezek a kövek szépek, egyértelműen segítenek.
2022. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
6. Már ha igaziak... Mert pont ez a kettő helyett szoktak eladni más ásványokat, amelyek nagyon hasonlítanak rájuk, de sokkal olcsóbbak... Szóval ha ilyen 300-400 forintosakkal volt dolgod, ahogy korábban írtad, akkor azok tényleg biztos nagyon szépek, csak nem azok, aminek fejében vetted őket...
2022. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok már le, megbízható oldalról szoktam rendelni, mindig kapom igazolványt is a kristályok valódiságáról.
2022. márc. 2. 14:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a holdkőből medálom van, ami 3000 forint volt, az ónix marokkövem 400 forint volt. Ahogy mondtam, van róla tanúsítványom, hogy igazi kövek.

Nem gondolom, h magyarázattal tartoznék anonim idegeneknek, de eléggé idegesítettek, szóval elmondom, hogy ezeket még korábban vásároltam, a haláleset előtt. A saját keresetemből szoktam köveket venni, amikor engedi a keretem.

NEM AZ ÖRÖKSÉGBŐL VETTEM ŐKET, és eszem ágában sincs azt a pénzt kristályokra költeni.

2022. márc. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!