Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak az oldalon olyanok,...

Vannak az oldalon olyanok, akik a sátánista vallás képviselői?

Figyelt kérdés
Nem a Lavey-féle sátánizmusé természetesen.

2022. ápr. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél?
2022. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Gyilkosokat, rablókat, erőszaktevőket keresel? Mert olyanokra fogsz találni. Aztán döntést kell hoznod idővel. Velük műveled e ezeket a dolgokat vagy pedig veled művelik ezeket a dolgokat.

Önként egyikük sem fog jelentkezni. Nyiltan nem válalhatják magukat, hiszen akkor azzal fogást találnának rajtuk és csakhamar kiderülne, hogy mit tettek és miket fognak tenni. Igy nem találod meg őket. Vallás vagy valláskritika kategóriában rendre megjelennek. Gúnyolják Jézust, gúnyolják Istent és azokat, akik hisznek benne hitükben igyekeznek megalázni, magukat ateistaként beállítva. De nem azok. sátán tanítványai. Megtévesztenek, hazudnak, titkolóznak, manipulálnak, megosztanak. És ők ezt élvezik. sátán egy egy rajongóját egészen magas szintekre emeli, de csupán azért, hogy ezzel a szerencsésnek tűnő alakkal vigyen tömegeket kárhozatba. Láttam sátánt. Nem olyan, mint a sorozatból Lucifer. Nem mókásés nincs happy end a végén, ha vele tartasz. Izgalmak persze lesznek, de az a förtelem Kegyetlenül legombolja mindennek az árát. Embereket úgy használ, mint valami bábot. Ki nem álhatja Jézus Krisztust, mert az legyőzte. Nem tudta megérinteni. Ezért a neve hatalmat jelent, erőt a sátán ellen. Láttam, ahogy pokolra vitte néhány barátomat. Bár ne láttam volna. Engem is megkísértett és én ellenállni neki nem tudtam. De Krisztus személyesen talált rám és segített felállni, amikor térdre rogytam és a segítségéért imádkoztam. Aki centigrammot visel, az nem sátánista. Az igazi sátánistának aranykereszt lóg a nyakában, hogy megtévesszen mindenkit. A valódi sátánista bemegy a templomba és hívőnek tünteti fel magát, de valójában báránybőrbe bújt farkas. Nem jár feketében és olyannak tűnik, akivel szívesen barátkoznál. A szájából a gonosz személyesen szól hozzád és teszi ezt emberi hangon, hogy fel ne ismerd. Pénzért bármire hajlandó. Eladja a testét, embert is ől, akár megrendelésre. Vezető pozícióba kerül vagy olyan elfoglaltsága van, amivel tömegeket ér el. Bizony mondom, a Gy-kn rengeteg van. A netről eltüntették a nyomaikat, csak a bohóc imitátorok vannak, akik azt állítják, hogy sátán nem is gonosz. Egyedűl jézus tanításának ismerete és a neve védelmezhet tőle, tőlük. Csak az ő nevével lehet őket elszámoltatni még életükben és bíróság elé állítani törvényes ítélkezéssel. Hát ilyenek. Drakula és társai kiscserkészek hozzájuk képest.

2022. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
<iframe src="https://giphy.com/embed/11XMEd3ncDtLVK" width="480" height="320" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe><p><a href="https://giphy.com/gifs/popcorn-11XMEd3ncDtLVK">via GIPHY</a></p>
2022. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
hogy a sátán kutyája kakálná körbe
2022. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2022. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!