Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki aki ért hozzá tud...

Valaki aki ért hozzá tud nekem írni, hogy hogy kell szerelmikötést csinálni hogy szeresen egy lány akit nagyon nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Ő a legcsofálatosabb lány a viöágon, de nem szeret sajnos.😭😭😭 Valaki aki boszorkány vagy ért a mágiához tud nekem írni privátba, hogy hogy kell szerelmikötést csinálni? Nagyon el vagyok kesetedve. Könyörgöm segítsen valaki.

2022. máj. 12. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy jó módszer erőszakkal magadhoz láncolni.


Például olvasd el ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Sajnálom, bro, ismerem az érzést, nagyonis, de ha tényleg szereted, nem akarod láncra verni.

2022. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 De kérlek, neki is jó lenne.
2022. máj. 12. 00:33
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Kétlem.

Most képzeld el, van egy lány aki nagoyn szerelmes beléd, de neked nem tetszik ronda is, buta is meg.. hát na, érted.

És egyszercsak ez a lány mágiával elintézné, hogy hozzá legyél láncolva.

Jó lenne neked?

2022. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Ha a mágiátol szerelmes lennék belék akkor nem zavarna. Pont ez az értelme a szerelmikötésnek, hogy a másik nem veszi észre de mégis szerelmes lesz.
2022. máj. 12. 00:54
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én tudom, hogy kell.

És most meg is csinálom, hogy szeress.

Ne agódj jólnézek ki. 120 cm 150 kg, a bajuszom és a szakálam nem is ojan nagy, hajam kevés van, és csak kicsit vagyok nagyon kancsal.

Nem vagyok büdös, csak kicsit. Na jó, nagyon.

De élvezni fogod, neked is jó lessz.

2022. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
:D
2022. máj. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
#5 Na látod, hogy nem is zavarja. Ügyes vagy, és a kérdezőnek is jó :)
2022. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem az elmúlik idővel úgyis, mivel az egy biológiai folyamat. Utána csak egy lánc marad köztetek, amit nem tudtok eltépni. Lehet pokollá teszitek egymás életét, lehet már te sem akarod, hogy veled legyen a másik, mert közben meggyűlölted őt, lehet te már rég másba vagy szerelmes de akkor már késő bánat. A nyakadon fog maradni amíg élsz.
2022. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Grimfox ***** válasza:
83%
A szerelmi kötés egyik formája sem képes igazi szerelmet produkálni, csak ösztönszintű vonzódást, amit egy ideig talán összetévesztesz a valódi szerelemmel. De az olyan faktorok, mint a másik fél külseje, személyisége itt is érvényes. Azaz nem fogod érteni, hogy az, aki téged megkötött, miért vonzó számodra, holott csúnyának, kiállhatatlannak találod. Ilyen esetben már az elején megromlik az egész, de mégsem tudsz szabadulni, mert a kötés még friss, és erős. Ha a kötő fél atraktív, akkor tovább tart, míg az áldozat ráeszmél, hogy valójában nem szereti azt, aki megkötötte, de egy idő után akkor is ráébred, mert valódi szeretetet sosem érzett iránta. Mágiával szeretetet nem lehet generálni.
2022. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha ismered a Harry Potter világát:

Voldemort egy ilyen frigyből szültetett és ezért is lett olyan, amilyen.

2022. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!