Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatásos szerelmi kötés?

Hatásos szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Ami tényleg hat is.
2022. máj. 15. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, semmi. Ha szereted, akkor nem erőltetnéd rá, hogy szeressen. Vmint a szerelemnek csak akk van értelme, ha szabad akaratából kölcsönös, különben hívjatok nyugodtan szolgaságnak is. Persze nem ismerlek, nemtom mi a helyzet, de szerintem ez akkor is szánalmas
2022. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Hát inkább hagyjad.Én egyszer létrehoztam egyet mert nagyon tetszett egy lány.Kell hozzá pár dolog pl. valami amit ő adott neked,esetleg egy fénykép.Ez az energiákról szól,a vonzásról.Rá kell hangolódni agyilag,el kell hinni hogy működik,megvan ennek a lassú menete stb stb...Hülyeségnek tartottam, gondoltam úgysem működik.Aztán aránylag pár hónap alatt belém is szeretett egy addig szexuálisan teljesen inaktiv lány,együtt voltunk sokat, kb 10 évet.Viszont visszagondolva ahogy kezdtem semmibe venni ezt az egész mágia dolgot mert mondom biztos nem ez miatt szeretett belém, szép lassan szertefoszlott minden az évek során ahogy a kötés gyengült.A végén egy mindenki mindenféle igényeit kielégitő nő lett belőle,teljesen megőrült,csalt fűvel fával aztán szétmentünk.Most egy bazi nagy lyuk van a lelkemben a hiánya miatt,teljesen felemészt a fájdalom.Ne csináld mert úgy üt vissza hogy észre sem veszed.Furcsa világban élünk,furcsa élőlények vagyunk,furcsa dolgok léteznek a világban.De van amit jobb nem bolygatni,mert időtlenül könnyen visszaüt ha nem figyelsz.
2022. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%
Második válaszoló vagyok.Talán még annyit,hogy kb. 5 éve kezdtem el hanyagolni ezt a mágia dolgot,és a csaj elmondása alapján 5 éve érzi azt hogy valami nincs rendben.Lehet véletlen egybeesés is,de minden amit leirtam 100% valós,saját élettapasztalat,nem kamu kitalált agymenés, mint itt szerintem a dolgok többsége.
2022. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem létezik varázslat. Dolgozz magadon, hogy olyan legyél, hogy kelleni fogsz a kiszemeltnek. Ilyen egyszerű.
2022. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
🤡🤡🤡
2022. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

#5


Reklám detektor kilengett

Gondolom kaptál már egy tucat privátot

2022. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Amit 2# leírt, az azért törtémt így, mert még fejletlen, éa tapasztalatlan. Ha többet meditált volna, akkor ismerte volna megfelelően az elméjét. Úgy csinálta volna, hogy eleve egy életre szóljon, vagy ameddig máshogy nem dönt, vagy csak egyszerűen nem úgy manifesztál, hogy most szeret, hanem, hogy amíg máshogy nem dönt. Így csak a jelenjébe és akörés áradt az energia, úgy meg az egész jövőre is.


A tapasztalatlanságának és még más dolgoknak a karmája, ami történt.

Amit azért fog átélni, amiért 10 éven át rossz irányba húzta a lány elméjét, és szétkúrta még sok idejét, kibillentette a fejlődése menetéből, az még majd következő körökbe jön.

Még hogy visszaüt, ahogy nem várnád..

Kedves 2#, fingod sincs mit csináltál, és milyen hatalmas energiafelhő várja, hogy ráderessze az összes vizet és villámot...

Amit most tapasztalsz az a vihar elötti ritkán meglebbenő hüsi szellőcske....

2022. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Írj privátba, küldöm annak a címét aki nekem segített. Előre dolgozik csak akkor kell fizetni, ha bejött a kötés.
2022. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%

Szia, el tudnad kuldeni ki segitett neked es hogy mennyibe kerult?

Koszonom.

2022. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
9-es,el tudod nekem küldeni privatban ki volt az?
2022. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!