Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkozhattam véletlenül?

Megátkozhattam véletlenül?

Figyelt kérdés

Exem undorítónak bánt velem. Soha nem éreztem ekkora csalódást, fájdalmat mint amit ő okozott, hetek óta szorongok és mintha nem a saját életemben lennék.

Tegnap este olyan dühöt éreztem, hogy az egész testemben átsugárzott. Fejben kívántam neki több ízben is rossz dolgokat, olyanokat, amiket velem tett.

Hajnal 3 körül arra keltem, hogy elönt a forróság és a hideg egyszerre, és ilyen testen kívüli erőket, energia átvonulasokat éreztem. Korábban nem volt erre még példa.

Létezik hogy megátkozhattam?



2022. máj. 24. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9, ha ilyen konkrét egzakt módon működne a világ, akkor már nagyon sok féreg megkapta volna ami jár…

Ha a bevonzás meg igaz, akkor egy szorongó ma este már meg is ölheti magát, mert mi csak a rosszra tudunk gondolni, akaratunkon kívül

2022. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem atkozodok folyamatosan. Szakítás után az összes bútoromat ott hagytam neki, amíg magának nem kerít, hogy ne a földön aludjon, és mikor visszamentem pár cuccomert, ott hevert a használt óvszer az agyam mellett.. én kedves próbáltam lenni azok után is, hogy kidobott, de ez egy héttel szakítás után hogy ilyen történik, elviselhetetlen fájdalom és tiszteletlenség. Ezután kezdtem el keményen atkozodni nagyjából 10 percig folyamatosan duhomben.
2022. máj. 24. 15:41
 13/17 A kérdező kommentje:
Magyarul, az én agyamban volt meg neki más úgy, hogy én kedvessegbol azt ott hagytam neki kölcsönben.
2022. máj. 24. 15:42
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

És ez láthatóan őt egy kicsit sem zavarja, téged viszont teljesen kiborít.

Ezér tmondom, hogy te iszod meg az egész szitu levét, ő meg él mint marci Hevesen. (milyen hülye mondás:D Hollandul ugyanez "él mint Isten Franciaországban". Kicsit nagoybb távlatokban gondolkodnak, mint a magyarok Marcival meg Heves-megyével:D)


Az, hogy hőhullámod volt éjszaka, szintén leírható annak, hogy hajnalig gyötrődtél, alig aludtál és úgy próbáltál aludni, hogy közben stresszben voltál. Teljesen normális testi reakció.

2022. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyon erős benned a düh, a harag, akkor bevonzhatsz negatív entitásokat, akik ezt még fel is erősítik.....el kell engedni ezeket, bármilyen nehéz.
2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos ez előfordul néha. Egyik barátom ukrán és közös CS:GO-zás közben kilött engem. Úgy feldühödtem, hogy elátkoztam. Viszont nem akartam neki rosszat, mert tudom nem direkt volt, így mindenre gondoltam átok szórás közben ami a gyerekről eszembe jutott. Annyit tudtam csak, hogy ukrán. Egy hét múlva az oroszok le is rohanták őket
2022. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tudi333 ***** válasza:

9#-es!


Igen, mert az igy van, ha dühös vagy kikapcsolod és kész! :)


A vonzás törvénye nem igy működik! Elég a spontan harag is ilyenekhez, mindenféle tudatosság nélkül. Persze az "alapvető hieratchiát" figyelembe véve. Bemegy az, ahogy elengedi majd!


Akkor nem veszi fel az ex, ha "erősebb" mint a kérdező. Akkor valószínűleg visszapattan.


A néni nem volt túl erős és tudatos, akit emlitettél.


Ha kiváncsi vagy irj privatot. Mondok pár ellenpéldát!

2022. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!