Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi átok+szerelmi...

A szerelmi átok+szerelmi kötés "visszacsapódik azokra az emberekre akikre "csinálták"?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen mindenkinek az értelmes hozzászólását! :)

Privát üzeneteket is írhattok,és akkor elmondom,hogy mi a "problémám"...



#privát üzenet #szerelmi kötés #szerelmi átok #visszacsapódik #személyekre
2022. máj. 30. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Nincs ilyen.


Ha kiniytsz egy kaput, onnan támadható vagy.


Ha rosszat okozol, még erőteljesebb lesz a lecke, hogy ilyet nem akarsz igazából.


A szerelmi kötés meg egyáltalán nem ilyen, hisz eredetileg ez egy segítő mágia, így nincs mit tanulni vele a jó-rossz skálán, csak a jó-jobb skálán.

2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2022. máj. 30. 17:27
 3/9 SZücsöm ***** válasza:
74%

Nem állítom hogy hiszek a jelenségben de ettől függetlenül az egyes több ízben is téved.


1. Az hogy mi rossz és mi jó nem egyetemleges,univerzális igazság. Teljességgel szubjektív fogalom,értékítélet.


2. Másra kényszeríteni a saját akaratodat erőnek erejével az én szubjektív értékítéletemben k*rv*ra negatív, és ártó és nagyon sokan gondolják még így.


3. Nem nem segítő. Az önzésből és kisajátításból fakadó tettet sok mindennek lehet hívni csak segítőnek nem. Ez olyan mintha azt mondaná valaki hogy a nők begináztatása és megk*r*sa segítő tett. Hisz "hozzá segítetted ahhoz hogy megjöjjön a kedve és utána jól érezze magát".


És ha létezik a szerelmi kötés az még gusztustalanabb károsabb mint a gináztatás. A gináztatás legalább nem sajátít ki és csak pár percig,óráig tesz téged kiszolgáltatott pozícióba.


4. Hogy a fenébe ne csapódna vissza ha létezik? Hisz egy kötésről beszélünk. Magától értetődik hogy minimum 2 félre is hatni fog hisz valakiket összeköt. És ha olyan hatást kelt a dolog ami az egyik fél számára nem kívánt, (értsd: nem egyezett bele) akkor semmiben nem különbözik egy átoktól.

2022. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

1es, persze valóban jó szándék megerőszakolni valakinek a szabad akaratát. Komolyan, remélem csak trollkodtál.


A szerelmi kötés olyan mint a rabszolgaság, és nem hinném hogy a rabszolgatartókat bárki is kedves, jó embereknek tartja.

2022. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem "erőszakoltam" meg senkit,és nem is fogok! :) <3
2022. máj. 31. 01:28
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
5ös, miért nem raktál kötést senkire? ha megcsináltad, akkor megerőszakoltad a szabad akaratát hiszen alapból nem lett volna veled. És ez bizony bűn, ami durván visszaszáll, de sajnos nem csak rád, aki megérdemli, hanem a szerencsétlen ártatlanra is.
2022. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6.Mint már írtam,én nem erőszakoltam meg,a sátánista lány akart velem szeretkezni,de valami azt súgta,hogy ne tegyem!


A csajszi velem volt egy "darabig",de borzalmas erőszakos volt velem...+eszméletlen ragaszkodó...Mikor nagyon sokat voltam kórházban,minden áldott nap hívogatott,nem szállt le rólam...Sőt,még apumat is hívogatta vagy 20-30 alkalommal,rejtett számról..(hazudni nem szeretnék),hogy mennyiszer zaklatott minket.


Senkire nem fogok rárakni,szerelmi kötést,de a csajszi anyja "tuti rakott ránk"


Én nem követtem el bűnöket,nem fog visszaszálni rám,mert képes vagyok megvédeni magam,az ilyen buta dolgoktól,ha lehet így "kifejezni magam"


Majd,akinek lesz idelye,annak válaszolok privátban,már vagy 2-3 embernek írtam,ennyi,részemről a téma lezárva,a csajszi meg homofób lett,de még mindig sátánista...szóval nagy vonalakban ennyi...

2022. máj. 31. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem kötés, ha az lenne, te is csajjal lennél, akkor is ha nem akarnál és közben hánynál tőle.
2022. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Semmi rossz nincs benne, ne félj tőle, próbáld ki bátran!
2022. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!