Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vissza lehet hozni elabortált...

Vissza lehet hozni elabortált lelket?

Figyelt kérdés
Ha ugyanazzal a személlyel vállalok gyereket. Akár jósnál vagy mindegy hogy, a kérdés hogy lehet-e. Amikor először teherbe estem nem volt tervezett es sajnos abortusz lett a vége amit a mai napig siratok. Tényleg a gyerek választja meg a szüleit? Akkor miért akarna olyan családba menni ahol elveszik az életét és miért nem akar olyanba menni ahol nagyon várnák? Én mindenféleképpen őt szeretném visszakapni. Lehet ő már fent tudta, hogy ennyi lesz neki és egy leckének szánta magát nekünk. Nagyon hiányzik de abban az élethelyzetben nem tudtuk megtartani. Kérlek ne bunkón válaszoljatok

2022. jún. 23. 15:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet. Az ember egyszeri és megismételhetetlen a fogantatástól a halálig. Az ember hordozza az Örökkévalót - az viszont nem születik, és nem hal meg, lévén ÖRÖK.

Egy tanács: addig ne legyen gyereked, amíg ezt a vágyat nem tudod elengedni, és nem gyógyulsz ki belőle - akár pszichológus segítségével.

Ne terhelj rá egy születendő gyerek lelkére semmit - ő (is) egyszeri és megismételhetetlen! Azzal segítsétek szülők, hogy rátaláljon a saját útjára.

2022. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Butaságon rágódsz. "Odafönt" pontosan tudják ha úgy tetszik "előre"(bár az idő csak itt létező illúzió igazából), szóval tudják melyik embrióból lesz élhető burok és melyikből nem lesz soha. Lelket csak abba küldenek amelyikből létrejön az a test amibe megtestesülhet a lélek. És igen, pontosan az a lélek fog érkezni aki a te gyermekednek rendeltetett, sőt akkor is ugyanez a lélek fog jönni ha te nem tudsz testet létrehozni, mert pl. meddővé leszel. Akkor az örökbefogadott gyerekben lesz az a bizonyos lélek.
2022. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

13# a lélek még egy atomrobbanásban sem hal meg (bár keletkezik némi zavar), szóval biztosan nem ölte meg a kérdező, kicsit későbbre tolt egy leszületési lehetőséget.

Lehet már máshová leszületett, lehet türelmesen várja az alkalmat itt, de tényleg nem érdemes túlgondolni.

Kivül esik a jelenleg számunkra elérhető tudáson.

2022. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyenekre mint 13-as nehogy hallgass kérdező, csak egy elvakult rosszindulatú ember.
2022. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13-as,talán jobb lett volna ha ezen a világon szenvednie kellett volna? adott esetben éhezni, megvonni tőle a szórakozási lehetőségeket, játékokat, intézetbe adni, ahol lehet bántották volna. Én olyan családban nőttem fel ahol csak úgy vállaltak gyereket, hogy 100%-ban megtudnak neki adni mindent ezért is csak egy tesom lett, nem szenvedtünk hianyt semmiben. És én nem tudtam volna végignezni hogy szenved a gyermekem akkor már tudatosan mert látja, hogy neki negyed annyia sincs nincs ami a másnak van. Azóta mint írtam anyagilag es mindenhogy készen állunk egy gyerek érkezésére. Túl nagy a bűntudatom, pedig tudom, hogy abban a helyzetben ez volt a legjobb döntés amit hozhattam mindenki érdekében. 7 hetes korában, amikor még nincs tudata, nem érez, nincs még idegrendszere, humánusabb elvetetni mint lehet egy élethosszig szenevdesben élnie
2022. jún. 23. 17:36
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
"Túl nagy a bűntudatom" - 11 vagyok,kérlek újra, addig amíg nem gyógyulsz ki ebből NE legyen gyerek!!! Megsínyli ezt. A kisgyerek nagyon veszi az anya érzéseit - ezt a bűntudatot, ezt a nyakatekert magyarázkodást és a vizslatást, hogy "ugyanaz-e ez mint az előző" rettenetesen megszenvedné. Túl kell lépni, tanultál belőle, már TE IS MÁS VAGY és a születendő gyerek is MÁS! Kérj pszichológus segítséget!
2022. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom hogy miben hiszel, de ha keresztény vagy, akkor a Biblia szerint nincs lelke az embriónak.

Több helyen erősen is utalnak rá, hogy a gyerek az első levegővétellel lesz teljes, ezzel a levegővel jut belé Isten/a lélek.

Ugye életet lehel belé, enélkül csak egy köteg hús, csont és izom.


[link]

(ha tudsz angolul akkor itt írják a pontos forrásokat is)


A gyereked akkor tudna hazajönni hozzád, ha elsőre is megszülted volna, hiszen abban az állapotban amikor az abortuszt végzik, még nem egy "személy", hanem csak egy porhüvely. (Ergo a mostani gyereked lesz az első gyereked, gratulálok!)

2022. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Hat en szegény helyében nem akarnék újra hozzad kerülni.

Eleve rossz karmaja lehet annak, akit elabortálnak

2022. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
17.: Ez sem igaz. Ha így lenne, nem hatnának az emberre a prenatális hatások, márpedig a tudomány bizonyítja, hogy minden, ami a terhesség alatt történik,az kihat a babára, akár pozitív, akár negatív az a történés.
2022. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
21%
19. De ez lehet csak a testre ható negatív rezgés amibe aztán érkezik a lélek. A prenatális hatás a fizikai testre is hathat még lélek nélkül, aztán ez a rossz rezgésekkel terhelt test lesz az otthona egy léleknek amire meg a test hat majd negatívan. Szóval a prenatális hatás nem bizonyítja még önmagában, hogy a lélek már ott van!
2022. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!