Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vissza lehet hozni elabortált...

Vissza lehet hozni elabortált lelket?

Figyelt kérdés
Ha ugyanazzal a személlyel vállalok gyereket. Akár jósnál vagy mindegy hogy, a kérdés hogy lehet-e. Amikor először teherbe estem nem volt tervezett es sajnos abortusz lett a vége amit a mai napig siratok. Tényleg a gyerek választja meg a szüleit? Akkor miért akarna olyan családba menni ahol elveszik az életét és miért nem akar olyanba menni ahol nagyon várnák? Én mindenféleképpen őt szeretném visszakapni. Lehet ő már fent tudta, hogy ennyi lesz neki és egy leckének szánta magát nekünk. Nagyon hiányzik de abban az élethelyzetben nem tudtuk megtartani. Kérlek ne bunkón válaszoljatok

2022. jún. 23. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Úgy emlékszem hallottam olyat, hogy nagy eséllyel ugyan az a lélek fog másodszor is bejelentkezni.
2022. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Én a saját történetemet mesélem el, nem tudom hogy ebbe a kategóriába tartozom-e.

92-be anyukámnak volt egy abortusza mert hogy nem volt még külön lakásuk apukámmal és így nem volt megfelelő a baba érkezése. Szóval elvetette.

Én 96-ban születtem.

Aspergeres lettem, meg mellé van csomó más mentális és testi bajom is és nem egyszerű az életem.....

Nem tudom mi köze van hozzá, amúgy én úgy vagyok vele hogy sose szeretnék gyereket , meg nem tartom bűnnek az abortuszt nyilván a nők nem jókedvükben választják ezt. Csak érdekes az összefüggés.

Mondjuk azt nem tudom hogyha annyira "hozzájuk akartam volna leszületni", akkor mit csináltam 4 évig :D 92 és 96 között..

26/n

Szilvi

2022. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ha a lelke ugyanaz is lenne a személyisége, neme, külseje gondolom más. Őszintén nem tudom hogy van ez, de hálistennek már a pénz nem akadály hogy hátha kitudnám deríteni, csak nem tudom hol kezdjem mert nem akarom hogy hülyének nézzenek vagy elítéljenek. En hiszek is az ezotériaba és érdekel is.


2.válaszoló, te is biztos okkal születtél oda, és ilyennek amilyen vagy. Szerintem mindennek van valami oka még ha nem is értjük, hogy mi🙂

2022. jún. 23. 16:21
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszek benne, hogy a gyerek maga választja a szüleit, ezek szimplán csak biológiai okok.


Egyébként elgondolkodtató, amit az utolsó ír. A mi családunkban számtalan abortusz történt (főleg apai ágon, egyik dédnagyanyám szerintem abortusz rekorder), bár nem anyám, de nagyszülők, dédszülők részéről, amiről én egész felnőtt létemig nem is tudtam. Viszont: tudja a franc, hogy konkrétan miért, de nyomasztott a családom gyerekkoromtól kezdve. Nehéz ezt leírni szavakkal, hogy hogyan és miért, de sosem kötődtem úgy, mint a többi gyerek. Nekem is vannak pszichés problémáim, én se szeretnék gyereket, rosszul vagyok a terhesség gondolatától is (a gyerekeket nem utálom, velük nincs semmi gondom) de az abortuszétól is ugyanúgy. Furcsa, mert mikor még semmit sem tudtam a temérdek abortuszról a családból akkor is már rosszul voltam tőle, de valami egész irreális szinten. Nem, nem ítélkezem, nem vagyok véresszájú ab ellenes, nem erről van szó, nem politikailag beszélek erről. Egyszerűen egy irreális fóbiám volt kvázi egész életemben és sosem tudtam, hogy miért. Érdekes dolgok ezek...

2022. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
Először is nem, másodszor lehet nem akarsz visszahozni egy lelket amit kinyírtál. Kicsit nem köszönné meg, merthát a legtöbb lény nem hálás ilyesmiért.
2022. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Peersze..megölted és szerinted ha lehetne is, visszamenne hozzád? Kizárt. Inkább nem születnék újra de ha az anyám abortáltatna nem mennék vissza hozzá.
2022. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Grimfox ***** válasza:
90%

Szerintem van rá valamennyi esély, de egyáltalán nem gondolnám általánosnak. Egy léleknek annyi karmája van, hogy sok helyen, sok anya gyermekeként megszülethet egyszerre, és mindig a legerősebben késztető karma határozza meg, hol fogan meg. Ha abortusszal megszakítják a terhességet, akkor nagy eséllyel máshol fog megszületni, ahová szintén erős karma fűzni. Ha olyan erős a karmája, hogy csak egy személyhez, vagy családhoz születhet, akkor viszont nem kell tenni semmit, magától fog újra megfoganni. Ha volt más, erős karmája is, akkor az első adandó alkalommal megfogant abban a környezetben, így már nem hozható vissza.

Azt is tudni kell, hogy a lélek fölött az embernek nincs hatalma, nem tudja erre, vagy arra hívni, küldeni, a lélek emberi szemszögből érinthetetlen. Így ha két élet között várakozna, és te megpróbálnád visszahívni, hogy nálatok foganjon meg, akkor sem sikerülhetne.

2022. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Milyen jó lenne már neked ha megszületne és egész életében utálna.. mert tudat alatt tisztában lenne hogy megölted.
2022. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

A lélek halhatatlan, a tudat meg a testtel együtt fejlődik ki pár év alatt, szóval nem ölt meg senkit.

Ha annak a léleknek dolga van ezzel a családdal, úgyis ide fog leszületni.

2022. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt is mondják, hogy akinek le kell születnie az úgyis leszületik. Viszont mivel ő az én gyerekem volt, nem akartam akkor se, hogy rossz körülmények között éljen és nem szeretném most se, hogy olyan családhoz szülessen le akik pl. ütnék vernék.
2022. jún. 23. 17:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!