Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vissza lehet hozni elabortált...

Vissza lehet hozni elabortált lelket?

Figyelt kérdés
Ha ugyanazzal a személlyel vállalok gyereket. Akár jósnál vagy mindegy hogy, a kérdés hogy lehet-e. Amikor először teherbe estem nem volt tervezett es sajnos abortusz lett a vége amit a mai napig siratok. Tényleg a gyerek választja meg a szüleit? Akkor miért akarna olyan családba menni ahol elveszik az életét és miért nem akar olyanba menni ahol nagyon várnák? Én mindenféleképpen őt szeretném visszakapni. Lehet ő már fent tudta, hogy ennyi lesz neki és egy leckének szánta magát nekünk. Nagyon hiányzik de abban az élethelyzetben nem tudtuk megtartani. Kérlek ne bunkón válaszoljatok

2022. jún. 23. 15:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan már... A tudomány egyáltalán nem bizonyítja a lélek létezését egyáltalán, semmit nem kap a gyerek "pluszban" a születése pillanatában. A kérdezőnek meg nem az első, hanem a második gyereke lesz majd. Kompletten vissza lehet hozni prenatális emlékeket hipnózissal.
2022. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

#21 huhuuu hipnózissal még az előző életed emlékeit is vissza lehet hozni. ugyanolyan tudományos az is, mint arra emlékzni hogy egy sejt voltál anyád testében.


Amúgy senki sem tudja hogy létezik-e a lélek (személy szerint nem hiszek benne) de kérdező spirituális oldalról akarja megközelíteni a kérdést, szóval nyilván ilyen válaszok hasznosak neki.


Amúgy kíváncsi lennék hogy a "megtermékenyüléssel kezdődik az élet" csürhe szerint hányszázszoros szülő az átlag ember, hiszen rengetegszer van ám, hogy szex után megtermékenyül egy petesejt, de ezt a szülők sosem tudják meg, mert kilökődik a testből. Olyan is van hogy a petesejt be tud ágyazódni, de mégis viszonylag hamar elhal, amiből a nő csak annyit vesz észre, hogy hamarabb jött meg a menstruációja.

Ennyi erővel nincs olyan aktív szexuális életet élő ember aki ne lenne szülő.


Felesleges itt g.e.ciskedni egy olyan kérdezővel akit nyilvánvalóan megviselt az abortusza. Akkor szülő valaki ha kitolta a gyereket. Ezt mondja a törvény, a vallás, és a józan ész is. De ja, gyere még a hipnózisokkal bmeg.

2022. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
45%

23.: Jól érzed magad? Mi ez az alpári hangnem, mire fel? Meg mi az, hogy "csürhe"? Vegyél már magadból vissza b+.


A hipnózis hasznos, számtalan emberen segítő módszer, a tudomány elismeri. Nem, nem mindenki vállal előző életbe utaztatást, nem is mindenki hisz benne. Szerintem nézz utána a hipnózisnak, mielőtt leszólnád ész nélkül!


Az meg hogy jön ide, hogy van, hogy nem ágyazódik be / kilökődik / elhal, stb.? Tudományos tény... Nem vitattam sosem, nem tudom, mi ez a dühkitörés.


Ki g.ciskedett itt? Én biztosan nem. Küldtél egy cikket, ami sorry, de baromság. Nem kerül semmi pluszba a gyerekbe születéskor, annak pedig, aki elvetélt / abortusza volt, az hadd érezze már azt, amit érez, ne te mondd már meg azt, hogy ez mennyire valid! Képzeld, sok ember a gyerekei közé számolja a valamilyen okból meg nem született gyerekét is! Kezeltesd az idegrendszered szerintem, ha téged ennyire felbőszít az a tény, hogy elő lehet hozni a prenatális hatásokat...

2022. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
hááát... valószínűleg ő már leszületett máshova, így nem fogtok találkozni.
2022. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

Ha már abortusz és lélek a téma:

felesleges rágódnod az abortuszon, és azon, hogy ugyanaz a lélek jön-e vissza, ugyanis annak a léleknek abban az embrióban ez volt a karmája, ezáltal léphetett következő szintre.

2022. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%
22.: Egyébként szeretném én azt látni, ahogy egy frissen elvetélt, gyászoló nővel közlöd, hogy bocsi, te nem is vagy szülő, sosem volt gyereked, mert nem toltad ki. Felettébb díjazná... Van, aki gyertyát is gyújt az elvetélt / elabortált magzatának. Kiosztanád azokat is ezzel a bunkó hangnemmel? A kérdezőnek pedig semmi baja nem volt a kommentemmel, és szerintem nem szorult rá, hogy a nevében nyilatkozz.
2022. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A baba a tiéd volt, de a lelke sosem volt és nem is lesz a tulajdonod. Nem határozhatod meg, hogy hova szülessen le. Sajnálom, ami történt, de nem fogod tudni lehívni, ha már nincs közös dolgotok. Amennyiben viszont van, akkor felesleges hívnod.

Viszont akárhogy is lesz, ez a gyerek nem a meg nem született gyereked lesz. Nem kezelheted úgy, mintha ő az első és a második gyereked is lenne. Nem keresheted benne az első gyereked, mert az számára életreszóló traumává válhat. Esetleg, ha úgy éreznéd, hogy nem ő az, akit akartál, akkor tudat alatt is előfordulhat, hogy érezteted ezt vele.

Menj el pszichológushoz, segíteni fog feldolgozni az abortusz terhét. Ez egy nehéz folyamat, de neked most erre lenne leginkább szükséged. Bocsáss meg magadnak! Gyászolj nyugodtan. Ezután pedig tisztán, feltétel nélkül vállalj gyereket, és szeresd úgy, ahogy az elsőt is szeretted volna, mint egy önálló embert.

2022. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem kellene minden idióta sületlen dumát elhinni.
2022. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
27-es, köszönöm, teljesen igazad van, talán egy másik életben lesz közös jövőnk ha most nem is. Csak olyan rossz olvasni mikor belefutok olyenba, hogy azt mondják a kb. 3 éves kisgyerekek az anyukájuknak hogy fentről már tudtam hogy te leszel a legjobb anyukám stb... Talán ő is így gondolta volna. Köszönöm a válaszaitokat és meg is fogadom, hogy elmenjek pszichológushoz mert a következő gyermekemnek se szeretnék semmiképpen fájdalmat okozni tudat alatt se.
2022. jún. 24. 08:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!