Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Kundalini felébresztése...

A Kundalini felébresztése után mit tapasztaltok? Spirituális Sátánista van itt az oldalon? Mesterre lenne szükségem akitől tanulhatnék.

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

A kundalini tudja a "dolgát" azt mondanám nincs igazán semmi különös teendőd, de ez azért csak részben igaz.

Át fogja küzdeni/égetni magát az energiaközpontokon, mindegy neki hogy éjjel van vagy nappal, hogy épp tárgyalsz, vezetsz, vagy aludni próbálsz.

Amit érdemes csinálni hogy elkezdesz rendes kajákat enni, cigi/ital/drogok kuka, jóga vagy 5 tibeti gyakorlása, és minél több napi meditáció.

Ha csak felébreszteni szeretnéd akkor passz.

2022. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális, segítő válaszod:))
2022. júl. 14. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
"Te, Kundalini, kérsz egy kávét, mintha nem lennél ébren még teljesen?!" bocsi
2022. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Chris Coleman válasza:
95%

Szia,

Mindenféleképpen keress egy hozzáértő,avatott személyt.Nevezhetjük mesternek,gurunak,tanitonak.

A kundalini a Muladhara (gyökér) csakrában van osszetekeredve"felébresztésekor a szusumna nádin halad felfelé átmenve az összes csakrán.

Szükséges hozzá olyan tanító aki végigkísér ha gond adódna akkor pedig közbelép.

Szép napot

C.C.

2022. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4/4

Szia, Köszönöm a válaszod, nagy erővel keresem, hogy egyszer rátalálok azt biztosan érzem csak azt nem tudom hogy mikor:)

2022. júl. 14. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

mióta végzel egyáltalán erő meditációkat?

volt olyan aki nagyon nafyképű volt stb. megtanítottam egypár dologra s aztán mindenkivel megszakította a kapcsolatot, nagyon beijedt s kórházba ment. utánna könyörgött nekem stb. de újra nagyképű lett s nagyon kihasznált.

tehát...nem érdemes másokon segíteni. sokan csak beképzelnek dolgokat.

2022. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6/6

Szia 2hónapja mindennap meditálok. Sátáni meditációk-ból választottam gyakorlatokat, illetve csakra energizáló meditációt is végzek de nem érzem hogy előrébb jutnék persze tudom hogy 2hónap még nagyon kevés idő, nem fogom feladni:) Sajnálom hogy ilyen tapasztalatod van, valószínű ezért is nehéz igazi mestert találni.

2022. júl. 14. 15:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Hali!

Hogy ha tudsz angolul akkor ajánlom a hivatalos JoS oldalt, illetve van egy külön fórum is ahol a tagok megosztják egymással a tapasztalataikat, segítenek, tanácsot adnak :) Vannak ott nagyon tapasztalt tagok illetve Sátánista Főpapok és Főpapnők is, nagyon sok hasznos anyag van fent, mindenféle témában. Van egy online könyvtár tele pdf-ekkel, a Főpapok és Papnők írásaival, van sok Mp3 anyag is ha azt jobban preferálod esetleg.

A pdf-ek nagy része és a fontosabb írások elérhetőek több nyelven is, magyart is ideértve.

Hogy ha esetleg nem tudsz valamit megnyitni vagy valami errort ír ki az oldal akkor egy-két nap múlva remélhetőleg már elérhető lesz a kérdéses oldal/pdf, nagyon gyakran leszedik őket, amiket újra és újra fel kell tölteni meg elérhetővé tenni.

2022. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a joyof-on hol vannak a Tóra ellenes rituálék? mert én azt nem találtam s így olyan, mintha csakbkitalálták volna.


sztem nem olyan jó az az oldal.


2 hónap az borzalmasan kevés...én is 2 hónap alatt erősnek éreztem mindent.

nekem 3 év után (vagyis úgy vélem), hogy megtörtént a kundalini stb. de nekem nagyon hideg volt. tehát mindenkinek másmilyen s így nem tudnak nagy tanácsot adni.

2022. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy a joyof oldalakat fizetik s elvileg senki nem teheti meg h azt ideiglenesen vagy végleg töröljék stb.
2022. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!