Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sprituális Sátánista koven...

Mageoferidu kérdése:

Sprituális Sátánista koven Debrecenben?

Figyelt kérdés
Már vagy másfél hónapja foglalkozom a témával. Már túl vagyok a beavatáson is. Azt olvastam a spirit of eridun, hogy a kovenek nagyban felgyorsíthatják a spirituális fejlődést. Ha valaki tud működő kovenről Debrecenben vagy ép egy gyakorló társat keres az keressen fel privátban.20/F

2015. aug. 8. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a koven?
2015. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az ő szóhasználatában spirituális sátánizmussal foglalkozó csoport, társaság (az angol coven szót szokták így magyarosítani)


de alapvetően más, közös érdeklődési körrel rendelkező emberekre vonatkozólag is használják, bár elterjedtebb a használata okkultista körökben (wicca coven például)


remélem, kielégítődött a tudásvágyad.

2015. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te a spirit of eridut olvasgatod - és itt teszed fel azokat a kérdéseidet, amikre ott kimerítő választ kapnál.

Ennyire következetes és normális az újonan választott "vallásod"?

2015. aug. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egy jó pszichiátert tudnék ajánlani.
2015. aug. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hunter 13 válasza:
Írtam privátban!
2015. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

20 évesen még hinni a spirits of eridunak... úgy van :D

Amúgy tudtommal neten tartják a kapcsolatot , mert félnek , hogy a "gonosz parazita zsidók" beszivárognak közéjük:)

2015. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy a kérdés kiírása az 2015. de akkor is, ez a lényegre törő mondatfoszlány megfogott....


" Már vagy másfél hónapja foglalkozom a témával...." WTF???


Ne haragudj, de megmosolyogtatott a téma, sorry...hazudtam, röhejesnek tartom.


Nem a vallásgyakorlást, hanem a kiírást.

2019. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!