Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan akinek már...

Van itt olyan akinek már csináltak/csinált magának kundalini emelést?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2013. jún. 1. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát sajna én csak a lumuládiról hallottam. :S
2013. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
H
2013. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz a diliházban kikötni akkor a kundalini emelés felejtős.


A kundalini emelésnek az egyetlen módja hogy fejlődsz!

Ennek során az emelkedés nem cél hanem eredmény.

2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem már megtörtént párszor, tényleg nehéz kibírni de ha túl esik a következményein valaki nagyon kiegyensúlyozott lesz:)
2013. jún. 1. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:

elmondanám a menetét, egykor engem is nagyon érdekelt a keleti misztika, és sok érdekes dologba beleástam magam, meg sokmindent kipróbáltam

amit te kitűztél célul a legkevesebb idő alatt is több év lenne napi szintű gyakorlással, önmegtartóztatással, böjtöléssel, magyarul egy teljes életmódváltással.

Elsőnek a figyelem koncentrációval kell kezdeni, majd a meditáció alapjaival, majd a jóga alapjaival, és rengeteget olvasni a témáról h mi miért van.

ha mindez megy, ÉS TÉNYLEG MEGY!! nem azt mondod egy hét után h ez már tuti megy nekem, mert az nem igaz,

szóval ha ezek a készségek, képességek mennek, akkor jöhet a vizualizáció gyakorlása, ha ezzel is megvagy neki lehet kezdeni a jógának.

a hatha jóga az alap, ha ezzel eltöltöttél éveket, és tudod h minden gyakorlat miért van, milyen hatást vált ki benned, és ezt érzed is(EZ LENNE A LEGFONTOSABB), akkor jöhet a következő szint a kundalini jóga.

ez a jóga a legősibb legerősebb jógafajta, régen tudatlanoknak nem is engedték a hozzáférést, mert nagyon erős hatása van.

de ami neten van róla az szinte hülyeség, h te pár nap alatt megtanulhatod, meg egyéb baromságok.

szóval mire ide eljutsz már a kiindulástól eltelt jó pár év, ennek a jóga fajtának a gyakorlásával rengeteg időt kell eltöltened,majd elvileg ezt az utat is mesterrel kéne megtenned és ezután jön a java.

a csakráknak van sorrendje, és ebben a jógában is van egy sorrendje, ami előírja h melyiket mikor kell megnyitni.

az első a gyökér csakra, jah és elfelejtettem majdnem, ezeknek a csakráknak a megnyitásával is sok időt kell eltölteni, mikor megnyílik a felszabaduló energiát, és érzéseket gondolatokat kell meditatív állapotban szemlélni na nem is folytatom, mert erre a szintre nem fogsz eljutni...mert

nyugati típusú fogyasztói társadalomban élsz

függsz a környezetedtől, esetleg családtól(ezt az utat csak egyedül járja végig az ember a mesterével)

valószínűleg ehhez türelmed sem lenne.

és a meglévőéletedet nem adnád fel.

szóval itt egy válasz ami azért nem úgy cseng mint a sok netes hülyeség h ülj le meditálni meg vizualizálni fél órát, és megtudsz nyitni minden csakrát.

azt szeretném én látni, vagy azok a yogik keleten akik erre tették fel az életüket.

és ha mégis...eljutsz erre a szintre annyi minden fog változni benned h a régi éned már soha nem fog visszajönni.

2013. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


feltéve ha tényleg a kundalinidet emelték.


Természetesen az sem mindegy hogy mennyire emelték meg. Mert ha csak egy nagyok kicsit az nyilván nem fog sok problémát okozni

2013. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem itt kellene kérdezni mert itt mindenki le elmebetegez. Keress fel "megfelelő" személyeket
2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
épp azt teszem, mivel az anonimitás fedi kilétem ezért nem áll fent az a veszéj hogy tudják kit elmebetegeznek le
2013. jún. 2. 10:26
 9/12 A kérdező kommentje:
*veszély:D
2013. jún. 2. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:
elmebetegezett itt valaki?
2013. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!