Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud nekem működő...

Valaki tud nekem működő szerelmi kötést ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne! Midegy, hogy milyen csak működjön. Küldhetittek akár priviben is.

2022. júl. 15. 22:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
1 sima 1 ráhajtás, fordulást követően fordítva, a ráhajtást kötjük le simán, az eredeti simára ráhajtunk. Lehetőleg minőségi fonalból, ami nem bolyholódik könnyen, és a színt a másik fél ízlés világához kell igazítani. Mérettől függ, hogy mennyi fonalat emészt a dolog, de a belefektetett munka meg fogja hozni a gyümölcsét.
2022. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Nagy gyémántos jegygyűrű
2022. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Fognak neked egy csomóan ilyet ajánlani, csak vszeg át leszel verve.
2022. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

??

Most írjam le mit érezz meditáció közben?

2022. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Közös hitel felvétele, az jó sokáig összeköt.
2022. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig nem értem, hogy akik mágiával akarnak másokat megerőszakolni, miért hiszik, hogy ez kevésbé bűn, mint a nélkül.
2022. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Ne erőltesd, a szólás is mondja: nagy erőlködésnek nyögés a vége.
2022. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20%
Én is akartam ilyen kötést, de én tudok gondolkodni. Előbb-utóbb kiderülne, hogy mit tettem, és azzal a szégyennel már nem tudnék együtt élni. Sok sikert. Te tudsz gondolkodni kérdező?
2022. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

Hányszor kell még elmondani, hogy ha belepiszkálsz mások érzelmi rétegeibe, azzal olyan folyamatokat indíthatsz el amit sem te sem más nem tud megfékezni!


Diliházba juttathatod, de lehet hogy csak szimplán tönkreteszed pszichésen, úgy hogy aztán sem veled sem másokkal nem fog már szóba állni. Arról nem is beszélve hogy mások sem vele!


Persze tudom: Frabato meg a többi balfsz nem ezt mondja....


Te balfsz!!!!

2022. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
56%
Nem lenne egyszerűbb megkeresni,megvárni az igazit aki tényleg veled akar lenni?!
2022. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!