Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám megidézni Mot...

Hogyan tudnám megidézni Mot föníciai és ugariti szörnyet? Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Ő maga a halál a föníciai mitológia szerint. Az emberek rettegnek tőle, ereje hatalmas, felemészti az embert.


[link]


Ki szeretném próbálni, hogy milyen egy valódi, ősi szörnyet megidézni.


Gyújtsak gyertyát, egy róla készített bálvány előtt, majd kiáltsak hozzá, hogy: "Ó, Mot! Megidézlek halálnak, pusztulásnak hatalmas és legyőzhetetlen ura! Innét kiáltok hozzád, Élnek gyermeke és Baálnak testvére, mint hű követőid, hallgasd meg könyörgésem, és nyilvánulj meg, mutasd ki jelenléted!"?


Lehet ebből bármilyen probléma? Ha igen, akkor mit kell tennem?



2022. júl. 16. 23:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

....amíg nem tudod felfogni h ki van írva a nevem...

miért irogatsz számokat?

még hányszor írjam h ki van írva a nevem. ha azt sem tudod elolvasni akkor nagyon sajnállak. én ez esetben nem fogok más forrást megadni, sem írni. eddig is ragaszkodtál a te ismereteidhez s az én ismereteim után is.


de komolyan, olyan nehéz felfogni h ki van írva a nevem???

2022. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#21.

Egyszerűbb számot írni, mint másolgatni.


Én régészeti leletek, valamint történelmi beszámolók alapján szerzetem ezen ismereteim.

2022. júl. 17. 15:34
 23/23 anonim ***** válasza:
aha...persze...aki wikipediából másol....
2022. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!