Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gondom lehet ebbol?

Gondom lehet ebbol?

Figyelt kérdés
A kornyékunkkon van egy no,aki elhanyagolja a gyyerekét szellemi térn, sokszor lepasszolja a nagyinak ot,mert nincs turelme hozzá. Inkább szorrakozik. Multkor duhomben azt mondtam,hogy minek ilyennek gyerek, minek kap a sorstol. Nagyon megbántam,nem gondoltam komolyan. Tolem lehet gyereke 10 is,de torodjon veluk. Imádkoztam,hogy bocsásson meg Isten. Attol félek,hogy e miatt nekem fog nehézkesen ossze jonni a baba. Segítsetek

2014. ápr. 12. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből azt veszem ki, hogy nagyon vallásos vagy. Ezesetben azt javasolom, hogy menj el gyónni. Attól biztos megnyugszik a lelkiismeredet.

Sok sikert a babához!

2014. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy, hogy így megbántad. :) Ha neki mondtad akkor kérj tőle bocsánatot, ha nem akkor pedig menj el gyónni.
2014. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen így van! Ha neki mondtad miért nem tőle kérsz bocsánatot?
2014. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem neki mondtam
2014. ápr. 13. 12:17
 5/6 deezerezek válasza:
Amennyiben amit mondtál az illetőről teljes mértékben megállja a helyét és nincsen egyéb bonyolító tényező, megélhetési gondok, stb, akkor szerintem teljesen igazad is van, nem hogy bánkódj felette. Persze nem a sorsot kell hibáztatni és semmiképpen nem lehet emiatt megvetni az illetőt, hanem inkább először segíteni neki.
2014. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én először szeretném megkérdezni, hogy "miben hiszel"? Vallásos vagy vagy esetleg más okkultabb dolgokban hiszel?
2014. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!