Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy boszorkàny vagyok?...

Lehet hogy boszorkàny vagyok? A 18-ik szülinapomon pontosan vėrhold volt, illetve nem emberi megėrzėseim vannak szinte. 2-szer is bele làttam a jövöben amit megàlmodtam, ės imàdom a termėszetet.

Figyelt kérdés

#Vėrhold #Boszorkànysàg
2022. júl. 20. 14:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Azėrt valljuk be elėg furi hogy pont a 18 ėletėvemben volt vėrhold, illetve mùltkor is kivàntam hogy bàrcsak lenne vihar esö stb ės aznap este vihar is lett :D.

a munkahelyemen nagyon ideges lettem egy emberre elkezdett vėrezni az orra rosszul lett, tudom vicces lehet vagy hùlyesėgnek hangozhat de ėn hiszek ezekben, ėrzėkeny is vagyok ezekre, illetve a màsvilàgra, aki jàrtas a tėmàban segítene?

2022. júl. 20. 14:35
 2/19 Grimfox ***** válasza:
53%

A boszorkányság nem születési előjog, hanem válaszott életút. Ha van született hajlamod, előnyös, de nem tesz boszorkánnyá. A 18. életév a boszorkányok szokásai között nem jelentős, de ha számodra valamit szimbolizált, és meg tudod fejteni mit, akkor volt jelentése.

Ha érdekel a téma, nagyon széles irodalma van a boszorkányságnak(nem a középkori keresztény szempontból!), ha olvasgatsz a témában, el tudod dönteni, számodra járható életútnak tűnik e a dolog.

A természetszeretet jó kezdet, a boszorkányok mindig közel állnak a természethez, nem csak a társuk, hanem a munkaeszközük is egyben.

2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Mi az a vérhold?

Erősebb ellenfelek spawnolnak vagy mi? XDDD

2022. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, te vagy a vasorrú bába.
2022. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2-Es köszönöm a hasznos vàlaszt :).


3-ehez nem kell rajongani a

misztikumėrt de elėg gàz hogy enyit nem tudsz a termėszetröl a holdròl hogy van vėrhold. 😬


4-Es szeretnėl te ilyen vasorrù bàba lenni 😘

2022. júl. 20. 20:33
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

#2

Egy idióta kérdésre felesleges komolyan válaszolni. Egyébként a kérdező a leírtak alapján olyan személy akinek nem igazán való a boszorkányság, eleve azt se tudja miről van szó.


Mendenféle rosszindulat nélkül mondom, hogy azok az emberek akik felteszik a hatszázadik ilyen kérdést, amibe felsorolják hogy szerintük milyen képességekkel vannak megáldva, azokat nem a boszorkányság (vagy bármi hosonló) érdekli, hanem az önbizalomhiányt próbálják ezzel kompenzálni.

Ez a boszorkány vagyok, vannak megérzéseim (vagy valamilyen más képességem), ez meg az történt velem stb. egyenlő azzal hogy: különleges vagyok.

2022. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Grimfox ***** válasza:
42%
Sokaknak kezdődik így az érdeklődése. A többségnek elmúlik, mint egy korszak. Van aki viszont talál benne komolyságot, és tényleg bele tud merülni. Ennyire az elején ezt még nem lehet előre megondani. Ha érdekli, és hajlandó rá időt szánni, miért ne tenné? Aztán vagy kiábrándul belőle, vagy nem.
2022. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Ja sokaknak kezdődik így az érdeklődése gyerekkorban.

Aki ennyire elszállt, az nem fog tudni komolyan hozzáállni témához.

2022. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

#5

Beírtam a googlebe és ezer más dolgot dobott fel, mint amire gondolsz.

Az hogy te ezt alap dolognak feltételezed vagy ahhoz közel, nem kell a kutat mérgezni 😊

2022. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6-os Ezzel kb magadat minösíted, ėn senkit nem bàntottam, amugy meg ha nem hiszel benne milyen keresel itt ilyen kėrdėseket? Hitben mindenki abban hisz ami neki eröt ad ez ad remėnyt, valaki keresztėny, muszlim stb, valaki a karmàban hisz, valaki ezekben, ki beszėlt itt arròl hogy különb vagyok bàrkinėl? Csak furcsàlom ezeket, enyi. Amùgy meg ha lenne kėpessėgem se hasznàlnàm tudatosan hogy àrtsak fizikailag màsoknak. Nyilvàn nem abraka dabra mòdon ėrtem, de szànalmas hogy az edukàciò csak abban nyilvànulhat meg hogy egyböl lehülyėzük a màsikat meg sėrtegetjük.
2022. júl. 20. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!