Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Őrangyal képes emberi testet...

Őrangyal képes emberi testet ölteni, hogy megakadályozzon valamilyen bajt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg igen, de ezt soha nem tudjuk meg biztosra.
2019. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg igen, én talán már találkoztam ilyennel, legalábbis a tekintete meg az érzés és a beszéde olyan volt mintha nem is evilági lenne... ráadásul valamiért szeretett és én is, mármint nem kellett kimondani,de lehetett érezni és mintha megakart volna védeni és segíteni akart. Nagyon fura jelenség volt, ráadásul csak úgy leszólított az utcán és vagy 10 órát beszélgettünk... Másnap olyan volt mintha hatalmas kövek estek volna le a szívemről. Megnyugodtam..


Aztán meg eltűnt és soha nem találkoztunk.

De azelőtt nagyon rosszul éreztem magam, depressziósnak és kilátástalannak és pont egy olyan emberrel szerettem volna találkozni aki szavak nélkül is megért és nem kell magyarázkodnom, hogy ki vagyok. Ráadásul áradt belőle egy biztonságérzet is.


Na meg megölelt és nem úgy... hanem csak szeretetből.

2019. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Azt mondják nem, viszont manipulálni elég széleskörűen tudják a lz anyagot ugyane célból. Megkérdeztem, hogy de konkrétan erre képesek-e, azt mondják ők a fizikai test illúzióját vennék fel, nem teremtenének valódi testet e celból.
2019. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt akarom, hogy igen-nem-mel válaszoljanak, igen a válasz,de egy olyan igen, ami képességben áll, de ahogy írtam, nem tennék meg..="igen, de nem csinálnánk ilyet".
2019. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen képes! Èn még nem láttam, de èreztem..kis koromban az èletemet mentette meg. A szomszéd üres telkén volt egy mély kút, vízzel tele. A szüleim megtiltották,hogy oda át menjek. Nyári szünet volt akkor, 7.éves voltam, át mentem unalmamban a szomszéd telkére..és jó mélyen bele hajoltam a kútba. Elvesztettem az egyensúlyomat, èreztem,hogy átbillent az súlyom a fejem húzz le, egyenesen bele a mélybe. Azt èreztem, valaki erősen megragad,és tiszta erővel hátra rántott úgy,hogy hátra estem a fenekemre. Azonnal hátra fordultam,de nem volt ott SENKI!! Haza futottam, megijedtem. Sírva mondtam el a szüleimnek a sztorit, nagyon megszidtak, halálra rémültek szegények. Anyukám mondta, biztos benne, hogy akkor az őrangyalom mentette meg az életemet.
2019. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Őrangyal= elhunyt rokon,akinek a szelleme segít,hogy ne essen bajod.Tehát,nem látszik,de ott van.
2019. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
6#, Nem. Az őrangyal egy erősen fejlettebb létező. A legbölcsebb ember a földön sincs olyan szinten, mint egy átlag őrangyal, pedig ő aztán....
2019. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az őrangyalok máshogy végzik el a munkájukat, mint ahogy te képzeled. Ők nekik nincs idő, sem tér, ezen kívül alkotják meg az utad, nem tartoznak az anyagi világ börtönébe.


Nem megjelennek egy testben ha baj lenne és megmentenek fizikailag, hanem a sorsod úgy alakítják hogy mielőtt bajba kerülnél ne történjen semmi rossz.

2019. júl. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 van belőlük egyébként és más-más életterületeken tevékenykednek körülöttünk,terelgetnek,sugalmaznak azonban nem képesek teljesen fizikai sűrűségbe "ereszkedni",de nincs is rá szükség,mivel a 4. dimenzió (asztrálsík) lét-és tudatsűrűségében már nem lineáris időről beszélünk hanem cirkulárisról az 5. dimenzióban és afölött pedig már olyanról sem,vagyis magasabb perspektívából nézve abszolút kiszámítható minden egyes mozdulatunk...ha nem ott lennének nem tudnának hatékonyak lenni...(de tudnak hatni az anyagra)

Ha mégis közvetlenül beleavatkoznak valamilyen formában,vagy megmutatják magukat az tanító-beavató céllal történik felsőbb engedéllyel..


Aztán vannak itt olyanok is re-és inkarnálódva akik a 13 csillagnemzetség Angyali rendjéhez tartoznak,ők azok akiknek a személyiségükbe van kódolva a segítségnyújtás (persze attól függ mennyire boldogul a spirituális egójával ami náluk igen fejlett),valamint szaladgálnak további szürke vándorok is akik hosszú reinkarnációs múlttal tapasztalattal és főleg más bolygókról hozott bölcsességgel már szereztek néhány angyali csillagkódot,ők is képesek beugrani a kigyulladt autóba,hogy kirángassák onnan az utasokat..

2019. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!