Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hallott valaki Enigma mágus...

Hallott valaki Enigma mágus főpapnőről?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es cuki a nyelvi kioktatásával, és már az első leírt szóban helyesírási hibával 🙂
2022. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Látom még a "jajj" szócskát sem tudod leírni! 😀
2022. júl. 30. 10:54
 13/15 Laylah ***** válasza:
46%

Nem hallottam. Azt viszont tudom, hogy ilyen névvel biztosan csaló.

- Enigma: szépen hangzó, rejtélyeskedő szó személynévként használva. Már ez gyanús, de akadnak, akik komolyan gondolják, menjünk tovább.

- mágus: nem hallottam még valamirevaló gyakorlót magát mágusnak nevezni, ez nem egy szerepjáték.

- főpapnő: mégis milyen vallás, milyen közösség főpapnője? Így magában a titulus csak nagyképűség. Aki meg valóban főpapnői címet visel a saját vallási keretein belül, az meg tudja, hogy 1.: ezzel nem dicsekszünk, nem híreszteljük és nem élünk vissza vele; 2.: a titulus csak az adott vallási csoporton belül érvényes.


Szóval már csak a neve alapján is egy nagyot mondani akaró csaló, akinek fogalma sincs az egészről.

2022. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bubanat2 válasza:

Az Enigma rejtjelező gép kiváló volt a II. Világháborúban.

Szóval ez az Enigma csak silány utánzat lehet.

2022. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:

14.: nem csak az, bár az első Google találat kapásból azt dobta fel. :)



enigma


1, rejtvény, rejtély;

2, A II. világháború alatt kifejlesztett német rejtjelező gép neve.

2022. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!