Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sötét mágia a jó érdekében?

Sötét mágia a jó érdekében?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire elitélendő dolog démonokat és gonosz entitásokat idézni / befogni arra, hogy jó dolgokat tegyünk velük?

2022. aug. 1. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A démonok nem fognak jót csinálni
2022. aug. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ha kényszerítve vannak vagy ha egyességet kötök.

Azt teszi amit én tartok jónak, a lelkemért cserébe pl.

2022. aug. 1. 03:05
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Álmodik a nyomor, erre azt szokták mondani.
2022. aug. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem feketemágia.

Nem tudsz befogni démont.

Nem létezik se gonosz entitás, se úgy magába a gonosz se.


A sötétmágia definíciójában van, hogy a kisebb jót választod a nagyobb jó helyett.

2022. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

3, nem. Nem ezt szokták mondani, csak a debilebbek.


Kérdező. Négyes vagyok. A példál jó arra, amit írtam. Azt hiszed jót teszel, hisz 'jót' teszel, de közben ha tényleg semmi negatív hatása annak, amit csináltatnál vele, ami kb lehetetlen, akkor is maga a tény, hogy tőled mennyit vesz el, rosszabbá teszi az egészet, nem jobbá. A példádban, ami ugye feketemágia, nem együttműködés, hanem egyesség, szerződés, stb, csupa istenkáromló, önző rezgések.


Inkább dolgozz együtt az őrangyalaiddal és még magasabb dimenziós spirituális vezetőddel. Meg ismertebb entitásokat is szólíthatsz, akik szívesen segítenek, és a bölcsességük nem akkora, mint egy átlag feletti kutyáé, hanem hatalmasabb, mint amit belátni fogsz tudni 300 év múlva.

2022. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg foglalkozz azzal ami érdekel, ne azzal hogy mások szerint mennyire elitélendő vagy sem.
2022. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drakula ***** válasza:
93%

Bár én nem hiszek az ilyesmiben, de szerintem nem érné meg.

Bármi "jó" amit a démonok tudnának adni a lelkedért cserébe, csak ideiglenes lenne, viszont a lelked az őrők. Mint ha csillogo üveg golyokért adnád el a földedet.

2022. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grimfox ***** válasza:
78%

Sötét mágiát használni azért, hogy jót tegyél olyan, mint szeretkezni a szüzességért. Pont azért nevezik sötét, meg fekete mágiának, mert rossz dolgokat tesznek vele.

Erről az jut eszembe, amikor a szovjet oroszok megpróbáltak atombombával tavat robbantani, hogy ott fürdőzőhelyet nyissanak. Sikerült tavat robbantani, meg is töltötték vízzel. Viszont az, aki tesztelte, hogy alkalmas e fürdésre, az rövid időn belül elhalálozott, érthető okokból. El lehet gondolni, hogy atombombával fürdőparadicsomot létesítünk, és el lehet gondolni, hogy sötét mágiával jót teszünk, de egyik sem fog működni.

2022. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shaddark ***** válasza:

A babonaságodat félretéve.

Ha valaki rossz dolgokat cselekszik egy nagyobb jó érdekében, az ezzel rossz emberré válik. Jó emberek nem tesznek ilyet, mert nem képesek rá.

És ahogyan telik múlik az idő, a romlott, sérült lelke rosszá is válik teljesen. (Mert aki ilyet bevállal, az eleve nem jó ember, nem idővel válik rosszá hanem eleve az, csak a mértéke nő meg idővel)

És bár nem az volt a terv, de egy idő múlva ön-igazolt rossz dolgokat fog már csak tenni.

2022. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!