Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spirituális sátánizmus a...

A spirituális sátánizmus a leglátványosabb spirituális út?

Figyelt kérdés

Követheti az ember a new age-t, lehet az ember hindu vagy Krisna tudatú vagy akár pogány, úhpogány de a ss-ek már a beavatási rituálén megtapasztalhatnak egy Démont vagy magát a Sátánt vagy ha nem is a rituálén de egy erőmeditáció következtében mindenképp.


Ez azt bizonyítaná, hogy tényleg az ss-eknek vagy igazuk?



2022. aug. 5. 11:06
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

"Kell egy beavatási rituálé


Ilyenkor már sokan, mondják, hogy érzik egy vagy több démon jelenlétét esetleg maga a Sátánét IS és akkor leírnak egy hosszú szöveget ami röviden összefoglalva annyi, hogy: "elismerem Sátánt az egyetlen igaz Teremtőmet a Világ Urát az igaz Istennek és megtagadom a hamis zsidó Istent és így meg úgy Jézus is bekaphatja". Utána már csak egy aláírás hiányzik a SAJÁT véreddel de nem kell belőle sok meg semmi ez csak szimbolikus. (A sátánisták nem áldoznak fel soha senkit és véráldozatot sem követelnek)


Na itt már sokaknak paranormális élményeik vannak de erről még el is hinném, hogy placebo. Kreatív az emberi elme.



Egy démonnak a megidézési ha jól tudom valahogy úgy zajlik, hogy:


1. Alaposan megkell ismerni azt a pogány démont (Igaz Istent/"Angyalt")



2. És nálam itt megáll a tudomány mert lehet választani 3 szín közül és olyan színben kell venned minimum egy gyertyát, kiteheted a képét meg sok ilyeb rituális cucc. Aztán neki állsz meditálni koncentrálsz fogalmam sincs mire mert nem olvastam utána és egyszer csak érezni fogod, SŐT általában beszél hozzád. Van aki ilyenkor csak beszélgetni szeretne van aki üzletet köt egy démonnal.


Ha jól tudom innen jön az a kifejezés is, hogy "eladtam a lelkem az Ördögnek" (bár az ördög a sátánisták szerint nem = Sátánnal)."


Szó szerint ezt írtam kedves Drakula. Tanulj meg olvasni.

2022. aug. 5. 14:31
 12/44 Drakula ***** válasza:
11%
Nem ember nem írtad le. Még mindig nem mondtat meg hogy még is mit csináltatok ezeken, és hogy milyen érzéseket gondoltatok "meg tapasztalásnak".
2022. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelne ez a másik kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2022. aug. 5. 14:32
 14/44 Drakula ***** válasza:
11%
Ok most írtad le hogy mit csinálnak.
2022. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

#12

Mi az, hogy csinálTUNk és gondolTUNK?


Én nem csináltam soha semmi ilyet és nem is tervezek pusztán érdekel a téma.

Ha csináltam volna egyértelműen tudnám, hogy igaz vagy nem. Gondolkozz már mielőtt beszélsz.

2022. aug. 5. 14:34
 16/44 Drakula ***** válasza:
11%
Azt viszont még mindig nem vágom hogy milyen érzésről beszélsz.
2022. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Drakula ***** válasza:
11%

"Én nem csináltam soha semmi ilyet és nem is tervezek pusztán érdekel a téma"

Akkor meg honnan veszed hogy tényleg érzik?

2022. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

#14

Tegnap 9 óra neked most van? Drakula szedd már össze magad vagy legalább valld be, hogy tévedtél.

2022. aug. 5. 14:36
 19/44 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan nem hiszem el nem lehetsz ennyire ostoba.


#16

Leírtam.


#17

Leírtam

2022. aug. 5. 14:37
 20/44 A kérdező kommentje:

#17

A 8-as válaszomból idézem:


"Abból indulok ki, hogy akárhány ember próbálta eddig felvenni a kapcsolatot Sátánnal vagy az Ő démonaival mindenkinek sikerült akár egy rituálé során akár egy erőmeditáció során.


Tekintve, hogy benne vagyok egy elég nagy csoportban kimerem jelenteni, hogy több mint 1000 embert ismerek akinek működött és 0-át akinek nem."

2022. aug. 5. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!