Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spirituális sátánizmus a...

A spirituális sátánizmus a leglátványosabb spirituális út?

Figyelt kérdés

Követheti az ember a new age-t, lehet az ember hindu vagy Krisna tudatú vagy akár pogány, úhpogány de a ss-ek már a beavatási rituálén megtapasztalhatnak egy Démont vagy magát a Sátánt vagy ha nem is a rituálén de egy erőmeditáció következtében mindenképp.


Ez azt bizonyítaná, hogy tényleg az ss-eknek vagy igazuk?



2022. aug. 5. 11:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Jobb is.
2022. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudom?
2022. aug. 6. 14:10
 33/44 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem térj vissza a valóságba.
2022. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Látványosan degradálja az embert. Vess csak egy pillantást a követőire. Szépen fogalmazva sem a legélesebb kések.
2022. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Hogy kinek van igaza, az mindig nézőpont kérdése. Nincs egyetlen mindent felülíró igazság.


Irónikus módon a ss-ák habzó szájjal fröcsögnem az egy mindenek felett álló Istenről, miközben ők maguk is egy mindenek felett álló igazságot kényszerítenének az egész emberiségre.


Figyeld meg, hogy mit utálnak az ellenségükben, és már meg is ismerted őket, mivel ők pontosan ugyanúgy viselkednek.

2022. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#34-35

Igen ez a igaz nem közölük fog kikerülni a következő Nobel díjas de Te ezt minek tulajdonítanád? Szerinted lehet köze ezeknek a spirituális bizbaszolásoknak ahhoz, hogy agyilag ennyire le vannak épülve vagy ez racionálisan is magyarázható?

Pont nem rég olvastam egy cikket, hogy egy olyan rendszererezett, bejegyzett vallást követni, mint pl. judaizmus, kereszténység, iszlám egészségesebb, mint ateistának vagy agnosztikusnak lenni de spirituálisnak lenni vallás nélkül vagy valami rendszertelen vallásban hinni pl. new age, vagy szerintem akár a spirituális sátánizmus kifejezetten káros.

2022. aug. 10. 13:46
 37/44 Drakula ***** válasza:
Ezzel teljesen egyet értek. Ha nem hozol kereteket hogy miben hiszel eszetlen nagy marhaságokat fogsz beszedni minden honnan.
2022. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Egy spirituális út a korlátlanság és teljes kiteljesedés felé halad, ellenben ez a hit, amiről ti beszéltek ennek pont ellenkezője, a korlátok közé való rekedés, amelyet ti saját magatok szabtok saját magatoknak (és persze mindenki másra is rákényszerítenétek ha tehetnétek) és már annyira megszoktátok, hogy egyenesen veszélyesnek tartjátok lerombolni azokat. Majd észre fogjátok venni, hogy minél jobban belefolytok a spirituális sátánizmusba, annál jobban fogjátok érezni a szükségét, hogy egyre jobban, így és úgy, limitáljátok magatokat.
2022. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ss ha ezeket nekem szánod.

Egyébként Te melyik spirituális utat követed, hogy ennyire értesz hozzá?

2022. aug. 10. 15:41
 40/44 Banánhintahercegnő24 válasza:
Nem csak a satanizmusban hanem a keresztenysegben is találkozhatunk spiritualis dokgokkal, sőt valójában magával az Istennel, hallgatod, tapinthatod, érezheted a jelenlétét és javaslom inkább erre felé keresgélj, mert Isten az, aki a jó.
2022. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!