Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spirituális sátánizmus a...

A spirituális sátánizmus a leglátványosabb spirituális út?

Figyelt kérdés

Követheti az ember a new age-t, lehet az ember hindu vagy Krisna tudatú vagy akár pogány, úhpogány de a ss-ek már a beavatási rituálén megtapasztalhatnak egy Démont vagy magát a Sátánt vagy ha nem is a rituálén de egy erőmeditáció következtében mindenképp.


Ez azt bizonyítaná, hogy tényleg az ss-eknek vagy igazuk?



2022. aug. 5. 11:06
1 2 3 4 5
 21/44 Drakula ***** válasza:

Nem ember azt nem irtad le hogy mit gondolsz "érzés" alatt, viszont azt elismerem hogy a rituálérol írtál.

Ön magában ez a dolog hogy "ugy érzik" bármi lehet, attól kezdve hogy hidegebb lett a levegő.

2022. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

#21

"akárhány ember próbálta eddig azokat az erőmeditációkat senki nem mondta, hogy Ő nem észlelt volna egy energiát a jelenlétében. Sok emberrel beszéltem aki ezt átélte és így hiszek Neki. Ez pedig már több mint hit."


Ennél pontosabban nem írta le nekem senki.


"Ön magában ez a dolog hogy "ugy érzik" bármi lehet, attól kezdve hogy hidegebb lett a levegő."


Ennél azért elvileg meggyőzőbb de ki tudja lehet tényleg egy ilyen szintű dolognak tulajdonítanak nagy szerepet.

2022. aug. 5. 15:17
 23/44 anonim ***** válasza:

"Ennél azért elvileg meggyőzőbb"

Mások személyes tapasztalata nekem nem meggyőző.

Főleg ha természetfeletti mende-mondáról van szó.

2022. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

De még jó, hogy 5 max kommentlimit van egymás után, mert a kérdező itt beszélgetne magával.


De megnéztem.

Mások elmondásából meg érzéseiből indulsz ki.

Szóval nem értem, hogy hogxan lehet így minimálisan is biztos bármiben.


De ha gonolom leírnám, hogy fogd meg a fülcimpád nyújtsd ki a nyelved és kezdj torokéneklésbe, akkor előjön a Mumus, nem hinnél nekem.


De én tapasztaltam és sok barátom is.

Szóval te vagy a buta, mert nem hiszel nekem.

2022. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és nem működik úgyhogy tévedsz és köszi, hogy szóltál erről a válasz limitről mert a létezéséről sem tudtam :D
2022. aug. 5. 15:39
 26/44 anonim ***** válasza:
Azért nem működik, mert nem hiszel eléggé. :3 uwu
2022. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Grimfox ***** válasza:
Gőzöm nincs, mit tapasztalnak első alkalommal, vagy erőmeditáció közben a spirituális sátánisták, de bármit is tapasztalnak, nem jelenti, hogy igazuk lenne. Sok más spirituális irányzat követője, és sok önálló kutakodó is tapasztal már első alkalommal elég komoly dolgokat, anélkül, hogy ss módszereket használna. Amit maximum bizonyíthat mindez, hogy az ss módszerei agresszívak, és nem veszik figyelembe a valódi spirituális irányzatok biztonságról szóló tanításait. Berúgnak a mély vízbe, ahol cápák úszkálnak. Egy kezdő úszónak ez elég intenzív tapasztalat. De ez nem azt jelenti, hogy igazuk lenne.
2022. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nem. A spirituálizmus a leglátványosabb út.
2022. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

A beszélgetést elnézve, és más ilyen "ss"-s posztokat elnézve


Szerintem senki ne akarjon spiritualitásba kezdeni, vagy mágiával foglalkozni amíg nem halott a globális kollektíváról, illetve hogy azt sem tudják mi az a kollektíva.


Simán lehet, az hogy valaki azt hiszi hogy sátánnal vette fel a kapcsolatot közben meg nem. Én pl ezért használok egyéni szőrüket a témában. Szerintem a legjobb szűrési mód, ha rendhez kötjük a dolgokat.

2022. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Én se szeretnék csak érdeklődök.


Megmondom őszintén nem tudom mi az a globális kollektíva pedig utána kerestem de nem találtam semmit. Az, hogy kolletív és, hogy globális meg van de a kettő együtt nem.

2022. aug. 6. 00:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!