Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátán/Satan/Sata/SaTaNaMa a...

A Sátán/Satan/Sata/SaTaNaMa a szanszkritban tényleg jelent bármit is?

Figyelt kérdés

[link]


Ennek a cikknek mennyi valóságtartalma van?

Én úgy hallottam, hogy a Sátán szó a héberben fordul elő először és vádlót jelent.



2022. aug. 5. 13:48
1 2
 1/15 Drakula ***** válasza:
78%
Már megint a hasonló szavak össze mosása mint "bizonyiték"...
2022. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Drakula ***** válasza:
83%

És még hazunak is.

"A Yezidik mai napig Shaitannak hívják Istenüket"

A jeziiták mai napig ugy hívják az istenük hogy Jaszdan.

[link]

2022. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Drakula ***** válasza:
62%
*hazudnak.
2022. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Jahve (a zsidó faj kollektívája és a reptilián mestereik, akiktől származnak)..."

Jajjjjj....ha tudná a szerencsétlen aki itt összehordott mindent,hogy Enki és Enlil is pont egy ilyen száműzött hüllőfajbeli tesóknak számítottak,biztos kitépné az összes haját..(Ez 1 kísérleti bolygó)...Csak az egyikben elindult az empátia saját teremtménye felé a másikban pedig nem..a kettejük nézeteltérésekről szól a történelmünk...A felhasznált genetikai anyag pedig nem az övék,csak a hátsó kisagy ami a túlélésért felel de a többit akár meg is tarthatják...a szőke kék szem plejádi és vénuszi vonás...

2022. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, valahogy sejtettem, hogy nem áll össze a kép.

Köszönöm és továbbra is várom a válaszokat!

2022. aug. 5. 20:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ugyanazt olvasod mert a Joy of Satan vagy valami hasonló nemzeti szociális, haladó értelmiségi oldalon írnak egy ilyen jellegű cikket, azt lefordítják magyarra és minden spirituális sátánista megosztja a blogján, jobb esetben pedig még a forrást is megjelölik bár ez a ritkábbik eset.
2022. aug. 5. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
2022. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt kinek linkelted keves 8-as?
2022. aug. 5. 23:44
 9/15 Drakula ***** válasza:
100%
Szerintem a 8-as a cikknek ami azt állitja hogy a jezidiek ugy hívják az istenük hogy shaitn.
2022. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen de a cikk csak alátámasztja amit írtál. Miután leírtad a válaszod én is elolvastam.
2022. aug. 6. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!